Хіт продажів
Рекомендовано

Складові успіху у кримінальному процесі. Видання друге

5.0 (1)
Артикул: 153191

Переглянути зміст

Автор
Несінов О.М.
Видавництво
Норма права
Рік видання
2020
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

Це друге видання, доповнене та об’єднане з двох частин бестселеру « Складові успіху у кримінальному процесі » 2018–2019 років. Книга написана адвокатом – практиком, який має великий досвід, щоденно протягом десятків років веде процесуальні «війни» і досяг численних переміг.  Зміст... Читати далі

Інші видання

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
1 400 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (1)
ЗавтраВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Це друге видання, доповнене та об’єднане з двох частин бестселеру «Складові успіху у кримінальному процесі» 2018–2019 років. Книга написана адвокатом – практиком, який має великий досвід, щоденно протягом десятків років веде процесуальні «війни» і досяг численних переміг. 

Зміст книги відповідає її назві, і пропонує читачу вже застосовані автором шляхи, дії, тактичні прийоми адвоката для досягнення успіху в кримінальному процесі. 

Наведені судові рішення та ключові процесуальні документи адвоката (автора), на підставі яких вони ухвалені. Доводи зазначених документів можуть застосовуватися адвокатами як шаблони під час підготовки до процесів. 

Окремий розділ присвячено питанням прогалин та недоліків у кримінально-процесуальному законодавстві, слідчо-судовій практиці, які мало або взагалі не досліджені. Запропоновано як саме їх можна використовувати учасниками кримінального процесу для досягнення бажаного результату. В інших розділах книги наведено приклади успішної практики автора в різних категоріях кримінальних проваджень, а також в питанні звільнення підзахисних, обвинувачених у тяжких та особливо тяжких злочинах, із місць перебування у неволі.

У додатках наведено корисні для адвокатів документи, а також практика ЄСПЛ в кримінальних провадженнях, та правові позиції ВС/ККС, ВСУ за 2018–2020 роки, які є безцінною допомогою під час підготовки до участі в кримінальному процесі.

Книга буде корисна всім, хто пов’язаний з кримінальним процесом або планує брати у ньому участь.

Передмова

Книга, яку Ви тримаєте в руках, - це згусток адвокатського мислення, енергії, рідкісного таланту та вміння скористатись недоліками законодавства на користь свого підзахисного. Адвокат вступає в процес не тільки як захисник у конкретній справі. Його роль незмірно ширша – він діє і як правозаступник, який стоїть на сторожі прав людини..

На соціально-правове значення роботи захисника ще в 1885 р. вказав славнозвісний адвокат С. А. Андреєвський: «Упевнений захист є законним противником і слідчої влади, і прокурорського нагляду, і обвинувальної камери. Він має право сказати їм: досі ви працювали без нас, але ми прийшли як люди свіжі, оглянувши те, що ви зробили, ми ясно бачимо, як ви глибоко помилились, усе, що ви побачили, тільки збиває зі шляху. Істина зовсім не там, де ви її шукали. Ось в якій стороні, ось де вона, на наше переконання, ця істина!». Отже адвокат виступає природним противником обвинувальної влади, яка може помилятись, порушувати закон і права людини.

Україна перебуває в лоні континентальної системи права, для якої характерний інквізиційний підхід, тобто активна участь судді у дослідженні доказів. Але за останні десятиліття, особливо у зв’язку з підписанням Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод у кримінальному процесі відбулися істотні зміни. Український кримінальний процес запозичив деякі практики змагального процесу англо-саксонської системи права, розширив можливості захисту, допустив навідні запитання на перехресному допиті, обмежив інквізиційний підхід з боку суддів.

В українських університетах не навчають на належному рівні навичок професії адвоката та володінню тим арсеналом можливостей для захисту особи, який закладено у КПК 2012 року. Завершивши юридичну освіту молодий юрист виявляє, що він зовсім неготовий до професії адвоката і що цю складну і непросту професію йому доводиться вивчати практично з нуля.

Критично оцінюючи КПК 2012 р. науковці наголошують, що він є «гібридом процесуальних моделей» (В.Точиловський), проектна робота якого «точилася не на підставі добре відпрацьованої теоретичної моделі кримінального процесу, а радше методом пошуку та еклектичного склеювання фрагментів процесуальних порядків різних типологій» (В.П.Гмирко).

Тим цінніша для суддів, адвокатів, та юристів книга Олега Миколайовича Несінова, видатного адвоката, автора десятків статей на юридичні теми, спеціаліста який проводить тренінги з адвокатами Києва, Львова, Полтави, Чернігова, Дніпра, Одеси, переможця Всеукраїнського конкурсу ААУ в номінації Кращий адвокат року в кримінальному праві.

Робота адвоката є творчою, вона важко піддається канонам. Але прийоми і рекомендації, розміщені в книзі О.Несінова як такі що перевірені практикою, зберігають свою цінність і заслужено можуть бути віднесені до скарбниці адвокатського досвіду поряд з такими книгами як Школа адвокатури Гарріса та Мистецтво промови у суді П. Сергеїча.

Книга О.Несінова заповнює існуючі прогалини в освіті і практичній підготовці юристів і є незамінним помічником у тих процесуальних «війнах», які веде адвокат. В реальних умовах України адвокат змушений вести таку «війну» в нерівних умовах. Формальна рівність адвоката і прокурора носить декларативний характер і буквально з перших хвилин захисту адвокат наштовхується на обвинувальний ухил не тільки слідства і прокуратури, але і судової влади.

Тому книга «Складові успіху у кримінальному процесі», важлива тим, що автор щедро ділиться своїм унікальним успішним досвідом роботи, надає практичні поради та ілюструє їх конкретними прикладами з своєї практики. З книги О.Несінова практикуючий адвокат дізнається про сучасні методики захисту та використання недоліків процесуального закону і помилок обвинувальної влади. У книзі наведено успішні приклади використання в процесуальних документах рішень Європейського Суду з прав людини.

Особливо важливими є позиції О. Несінова щодо оцінки недоліків КПК, дослідження доказів та проведення допиту в суді свідків і норми ч.6 ст. 9 КПК, приклади застосування якої наведено у книзі.

Видатних адвокатів відрізняють нестандартні підходи, вміння знайти несподіваний і ефективний ключик, за допомогою якого відкриваються двері правосуддя і справедливості. Так, Авраам Лінкольн як адвокат увійшов в історію адвокатури за допомогою одного тільки питання, яке вирішило результат справи. У спорі про будівництво моста через Місісіпі, проти якого виступили корабельні компанії Лінкольн сказав: я не розумію чому люди, які пливуть за течією ріки повинні мати перевагу перед тими, хто хоче перетинати ріку впоперек. І спір було вирішено на користь клієнтів Авраама Лінкольна.

Шановний читачу. У книзі О.Несінова, ви знайдете чимало таких ключиків, які допоможуть Вам успішно виступити в суді. Отож, запрошую до творчого доробку Майстра.

Адвокат
Ярослав Зейкан

Характеристики
Автор
Несінов О.М.
Видавництво
Норма права
Рік видання
2020
Кількість сторінок
880
ISBN
978-617-7850-06-8
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.4 кг
Формат
145х215 мм
Наклад
300
Відгуки
Складові успіху у кримінальному процесі. Видання друге
5.0 (1)
Складові успіху у кримінальному процесі. Видання друге

Видавництво: Норма права

Кількість сторінок: 880

Палітурка: тверда

Книга
6 серпня 2021 11:58

Коментар:

Недавно купив дану книгу. У книзі добре розписані усі складові успіху у кримінальному процесі, а також приклади успішних справ автора книги. Автор, який багато років працює адвокатом ділиться своїми тактиками та прийомами, які сам використовував у процесі. Буде дуже корисна для юристів-початківців. Рекомендую.

Карапа Михайло
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог