93 питання з сімейного права. Посібник для суддів

(0)
Артикул: 153062

Смотреть содержание

Автор
Юровська Г.В., ещё 2
Издательство
Алерта
Год издания
2020
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Метою посібника є висвітлення найбільш актуальних питань у сфері сімейно-правових відносин. У посібнику аналізується сучасне вітчизняне законодавство у сфері сімейно-правових відносин, висвітлюється актуальна судова практика з розгляду сімейних спорів, розглядаються позиції Європейського Суду з... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
130 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Метою посібника є висвітлення найбільш актуальних питань у сфері сімейно-правових відносин. У посібнику аналізується сучасне вітчизняне законодавство у сфері сімейно-правових відносин, висвітлюється актуальна судова практика з розгляду сімейних спорів, розглядаються позиції Європейського Суду з прав людини в сфері сімейно-правових відносин.

Посібник стане корисним для суддів, кандидатів на посаду судді та інших фахівців у галузі права.

Предисловие

Аналіз даних судової статистики свідчить про те, що спори, які виникають з сімейних правовідносин, протягом тривалого часу є однією з найбільш поширених категорій справ. Фактично кожна третя справа, яка надходить на розгляд судді місцевого суду, стосується сімейного спору. Саме тому суддя в своїй роботі особливу увагу повинен приділити сфері сімейного права: досконалому вивченню сімейного законодавства (особливо з урахуванням динамічних змін відповідних норм матеріального та процесуального права), дослідженню вітчизняної судової практики та практики Європейського Суду з прав людини.

Однак робота судді в умовах надмірної завантаженості та високої трудомісткості пошуку необхідної інформації з окремих питань сімейного права актуалізує потребу в швидкому доступі до систематизованих матеріалів, що обумовило розробку цього посібника.

Ця робота покликана надати допомогу судді у підвищенні ефективності здійснення судочинства при розгляді сімейних спорів. Порушені в ньому питання, викладені у формі запитань та відповідей, на нашу думку, на цей час є найбільш актуальними у сфері сімейно-правових відносин. У посібнику аналізується сучасне вітчизняне законодавство у сфері сімейно-правових відносин, висвітлюється актуальна судова практика з розгляду сімейних спорів, розглядаються позиції Європейського Суду з прав людини в сфері сімейно-правових відносин, які дають можливість переосмислити підходи щодо основних принципів сімейного права.

При складанні цього посібника ставили за мету не тільки надати корисну інформацію, але і зробити це зручним способом. Структурно матеріал представлений у шести розділах. Користувач має змогу швидко знайти потрібне йому питання, перейти до нього, ознайомитися з відповіддю, а через посилання на електронні ресурси, наведені в посібнику, знайти потрібну йому додаткову інформацію.

Вважаємо, що цей посібник буде дуже корисним для суддів, кандидатів на посаду судді та інших фахівців у галузі права.

Характеристики
Автор
Юровська Г.В., Даценко В.М., Гуцал Л.В.
Издательство
Алерта
Тип издания
Практическое пособие
Иллюстрации
нет
Год издания
2020
Количество страниц
98
ISBN
978-617-566-593-0
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
200
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог