93 питання з сімейного права. Посібник для суддів

(0)
Артикул: 153062

Переглянути зміст

Автор
Юровська Г.В., ще 2
Видавництво
Алерта
Рік видання
2020
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

Метою посібника є висвітлення найбільш актуальних питань у сфері сімейно-правових відносин. У посібнику аналізується сучасне вітчизняне законодавство у сфері сімейно-правових відносин, висвітлюється актуальна судова практика з розгляду сімейних спорів, розглядаються позиції Європейського Суду з... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
120 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ПонеділокВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 45 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Метою посібника є висвітлення найбільш актуальних питань у сфері сімейно-правових відносин. У посібнику аналізується сучасне вітчизняне законодавство у сфері сімейно-правових відносин, висвітлюється актуальна судова практика з розгляду сімейних спорів, розглядаються позиції Європейського Суду з прав людини в сфері сімейно-правових відносин.

Посібник стане корисним для суддів, кандидатів на посаду судді та інших фахівців у галузі права.

Передмова

Аналіз даних судової статистики свідчить про те, що спори, які виникають з сімейних правовідносин, протягом тривалого часу є однією з найбільш поширених категорій справ. Фактично кожна третя справа, яка надходить на розгляд судді місцевого суду, стосується сімейного спору. Саме тому суддя в своїй роботі особливу увагу повинен приділити сфері сімейного права: досконалому вивченню сімейного законодавства (особливо з урахуванням динамічних змін відповідних норм матеріального та процесуального права), дослідженню вітчизняної судової практики та практики Європейського Суду з прав людини.

Однак робота судді в умовах надмірної завантаженості та високої трудомісткості пошуку необхідної інформації з окремих питань сімейного права актуалізує потребу в швидкому доступі до систематизованих матеріалів, що обумовило розробку цього посібника.

Ця робота покликана надати допомогу судді у підвищенні ефективності здійснення судочинства при розгляді сімейних спорів. Порушені в ньому питання, викладені у формі запитань та відповідей, на нашу думку, на цей час є найбільш актуальними у сфері сімейно-правових відносин. У посібнику аналізується сучасне вітчизняне законодавство у сфері сімейно-правових відносин, висвітлюється актуальна судова практика з розгляду сімейних спорів, розглядаються позиції Європейського Суду з прав людини в сфері сімейно-правових відносин, які дають можливість переосмислити підходи щодо основних принципів сімейного права.

При складанні цього посібника ставили за мету не тільки надати корисну інформацію, але і зробити це зручним способом. Структурно матеріал представлений у шести розділах. Користувач має змогу швидко знайти потрібне йому питання, перейти до нього, ознайомитися з відповіддю, а через посилання на електронні ресурси, наведені в посібнику, знайти потрібну йому додаткову інформацію.

Вважаємо, що цей посібник буде дуже корисним для суддів, кандидатів на посаду судді та інших фахівців у галузі права.

Характеристики
Автор
Юровська Г.В., Даценко В.М., Гуцал Л.В.
Видавництво
Алерта
Тип видання
Практичний посібник
Ілюстрації
немає
Рік видання
2020
Кількість сторінок
98
ISBN
978-617-566-593-0
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
200
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог