Англійська для юристів

(0)
Артикул: 14701
Англійська для юристів

Смотреть содержание

Автор
Кнодель Л.В.
Издательство
Паливода А.В.
Год издания
2007
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Навчальний посібник – це своєрідна хрестоматія англійських текстів, яка розширює лексичний запас студентів, допомагає зрозуміти своє професійне покликання, поглиблює їхні знання в професійному аспекті, розширює кругозір, зачіпає широкий спектр професійних проблем і пропонує їх вирішення. ... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Навчальний посібник – це своєрідна хрестоматія англійських текстів, яка розширює лексичний запас студентів, допомагає зрозуміти своє професійне покликання, поглиблює їхні знання в професійному аспекті, розширює кругозір, зачіпає широкий спектр професійних проблем і пропонує їх вирішення. 

Автор детально розкриває систему державних структур Великої Британії, дає характеристику трьом гілкам влади : виконавчій, законодавчій та судовій, розкриває такі поняття, як «держава», «влада», «правосуддя» «право», «конституція» тощо. 

Більшість текстів взято з оригінальних джерел.

Навчальний посібник містить діалоги, лексико-граматичні вправи, що допомагають закріпити рекомендований лексико-граматичний матеріал, а також пояснення до текстів.

Зорієнтований на викладачів, студентів, курсантів вищих навчальних закладів, учнів ліцеїв та гімназій юридичного профілю.

Предисловие

На сьогодні в Україні чимало зроблено для реформування політики в сфері вивчення іноземних мов. Розроблено проект концепції викладання, проект державного освітнього стандарту та навчальні програм и з іноземних мов. Політика країн Європи в цій галузі спрямована на заохочення лінгвістичного й культурного співробітництва країн-учасниць для досягнення більшої спільності Європейського Співтовариства. Однією з основних характеристик професійної підготовки фахівців будь-якої сфери є добрі знання з іноземної мови. Теорія та практика сучасної освіти повинні бути перетворені: професійна іншомовна компетентність стає важливою рисою фахівця будь-якої сфери економіки й управління.

Робота з реформування системи підготовки фахівців щодо вивчення іноземних мов відбувається у співпраці з провідними вищими навчальними закладами України та закордоння - культурними й освітніми центрами Росії, Німеччини, Китаю, Великої Британії, Франції, США, Бельгії та ПАР. У межах зазначеного проекту розроблено якісно новий зміст мовної підготовки студентів, які навчаються на освітньо-кваліфікаційному рівні "Бакалавр". У підготовленій "Програмі з іноземних мов" для університетів, інститутів і факультетів, де ви­вчення іноземних мов має пріоритетне значення, реалізується новий концеп­туальний підхід до навчання майбутніх фахівців.

Новий підхід передбачає взяти до уваги не тільки професійних потреб майбутніх фахівців, а й вимог суспільства, в якому їм доведеться працювати. Адже фахове знання іноземних мов стане у пригоді при вивченні теоретичного та практичного світового досвіду в певній галузі, допоможе майбутньому фахівцеві постійно тримати руку на пульсі подій.

Водночас вивчення іноземних мов має пов’язуватися з навчальним про­цесом, зокрема з дисциплінами профорієнтації. Йдеться про засвоєння від­повідної лексики, специфічної термінології.

Саме беручи до уваги такі вимоги сьогодення й написано пропонований посібник. У ньому автор детально розкриває систему державних структур Великої Британії, дає характеристику трьом гілкам влади: виконавчій, законо­давчій і судовій, - розкриває такі поняття, як "держава", "влада", "правосуддя" та "право", "конституція" в британський правовій традиції. Більшість текстів взято з оригінальних джерел, що дасть змогу студентові звикнути до неадаптованого наукового викладу англійською мовою.

Матеріал згруповано в шість розділів, відповідно до галузей юстиції:

1. Суспільство та закон (історія права; держава та її сутність)

2. Політична си­стема Великої Британії (характеристика держави й управління нею)

3. Адміні­стративне право (система управління Британії, Британія та європейська політика)

4. Цивільне право (сімейне право, законодавство про компанії, профспілки)

5. Законодавча система Великої Британії (судова система; професії юридичного профілю)

6. Судові переслідування.

Частини поділяються на пункти, в яких детально розглядається та харак­теризується одна з юридичних проблем на основі оригінальних англійських текстів, до яких додається необхідний словник специфічної лексики. Навчально- методичний посібник містить багато діалогів, лексико-граматичних вправ, які допомагають закріпити рекомендований лексико-граматичний матеріал, також дано пояснення щодо текстів.

Навчальний посібник "English for law" - це хрестоматія англійських текстів, які розширюють лексичний запас студентів, допомагають зрозуміти своє професійне покликання, поглибити знання у фаховому аспекті, розширити кругозір, він розкриває широкий спектр професійних проблем і пропонує їх вирішення.

Велика увага приділяється глибокому лексичному наповненню професійно орієнтованих текстів, це дає можливість якісно підготувати спеціалістів у сфері права. Фразеологізми дають уявлення про поетику англійської мови, менталітет нації. Прислів'я та приказки, афоризми й метафори - краще та швидше засвоїти, автоматично запам'ятати й вживати в усній мові класичну англійську.

Навчальний посібник рекомендовано широкому колу охочих глибше пізнати себе в своєму професійному полі - професіях, пов'язаних з правознавством.

Характеристики
Автор
Кнодель Л.В.
Издательство
Паливода А.В.
Тип издания
Учебное пособие
Год издания
2007
Количество страниц
260
ISBN
966-8037-92-8
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
1000
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог