Добросовісність: доктрина & судова практика

(0)
Артикул: 153900
Добросовісність: доктрина & судова практика

Смотреть содержание

Автор
Спасибо-Фатєєва І.В.
Издательство
ЕКУС
Год издания
2021
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У збірці зібрані статті науковців, суддів Верховного Суду, адвокатів з тематики добросовісності у правозастосуванні. Автори спільними зусиллями надали можливість розкрити принцип добросовісності як він розуміється в науці та застосовується в українській судовій практиці. Крім статей, у... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
600 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У збірці зібрані статті науковців, суддів Верховного Суду, адвокатів з тематики добросовісності у правозастосуванні. Автори спільними зусиллями надали можливість розкрити принцип добросовісності як він розуміється в науці та застосовується в українській судовій практиці.

Крім статей, у збірці поміщені коментарі рішень Верховного Суду, що дозволить читачеві скласти власне бачення з приводу добросовісності та обрати надійний спосіб захисту свого права.

Предисловие

Добросовісність - вельми складне і багатогранне явище. З одного боку, добросовісність є наче непроминальною цінністю, яка здається такою, що існує споконвічно і незмінно важлива у суспільстві. З іншого - вбачається, що тривалий період до останнього часу добросовісність у правовому полі України сприймалась певною мірою декларативно. І лише за останні два роки дієвість добросовісності як принципу, що має визначальне значення для вирішення судами спорів, значно підвищилася.

Можна упевнено стверджувати, що ключовим для добросовісності є й те, що саме з неї тчеться правова тканина цивільних норм. Добросовісність розуміється як норма нормальної поведінки всякої людини і юридичної особи, тому вона презюмується в цивільних правовідносинах. Добросовісність поєднується з чесністю, сумлінністю, справедливістю, правомірністю. Навряд чи перебільшуючи, можна стверджувати, що кожен прагне мати справу з добросовісним контрагентом, партнером тощо.

Добросовісність майже всіма відчувається і сприймається цілком ясно, але виразити її в правових категоріях буває непросто, що якраз і демонструє судова практика. Спроби це зробити виявляють, що зведення добросовісності до якоїсь іншої категорії, буває, не пояснює її сутність, а навпаки, нівелює істинне і глибинне її відчуття.

Добросовісність - не символ цивільних відносин, не прапор, який несуть їх справжні добросовісні учасники, а сама властивість їх дій у цих відносинах. Без неї ці дії немислимі.

У збірці представлені статті авторів, в яких розкриваються різні боки прояву принципу добросовісності - від її значення при захисті суб’єктивнихцивільних прав до добросовісної конкуренції у правовідносинах між підприємцями.

Я рада, що мені вдалося залучити до цього видання знаних авторів. їх склад сам по собі показовий - це науковці, більшість із яких доктори наук, професіонали своєї справи, судді, адвокати.

У цій збірці, більш ніж в інших з циклу «Фокус і ракурс», приділено уваги судовій практиці з короткими коментарями. Усе це робить цю збірку корисною для будь-якого правника- і теоретика, і практика.

Професор І. Спасибо-Фатєєва

Характеристики
Автор
Спасибо-Фатєєва І.В.
Издательство
ЕКУС
Год издания
2021
Количество страниц
358
ISBN
978-617-7934-13-3
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог