Договори про надання послуг у сфері господарювання

(0)
Артикул: 15196
Договори про надання послуг у сфері господарювання

Смотреть содержание

Автор
Голіна О.В.
Издательство
Право
Год издания
2019
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Представлена монографія базується на змісті дисертації, присвяченої комплексному аналізу господарсько-правового регулювання договірних відносин,пов’язаних із наданням послуг, та захищеної автором у 2017 році у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. У монографії... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Представлена монографія базується на змісті дисертації, присвяченої комплексному аналізу господарсько-правового регулювання договірних відносин,пов’язаних із наданням послуг, та захищеної автором у 2017 році у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

У монографії проаналізовано основні концептуальні підходи щодо розуміння послуги як економіко-правової категорії, досліджено й узагальнено наукові погляди щодо тлумачення категорії «правовий режим» та визначено основні аспекти розуміння поняття правового режиму послуг у сфері господарювання. 

Особливу увагу приділено аналізу правової природи договорів та питанням систематизації означених договорів. 

Результати монографічного дослідження можуть бути використані у науково-дослідній роботі, у нормотворчій діяльності, у навчальному процесі.

Розраховано на науковців, викладачів і студентів юридичних та економічних спеціальностей закладів вищої освіти, посадових осіб органів місцевого самоврядування та юристів-практиків.

Предисловие

Світовий досвід засвідчує об’єктивний взаємозв’язок між економічним зростанням країни та підвищенням загального рівня правового регулювання сфери послуг у цілому й належним господарсько-договірним забезпеченням відносин, що виникають у її межах, зокрема. Сфера послуг як один з найприбутковіших секторів економіки має складну й розгалужену структуру, динамічний розвиток якої супроводжується:

а) ускладненням традиційних видів послуг;

б) появою абсолютно нових послуг, що в деяких випадках набувають природи складного об’єкта;

в) наданням самостійного значення послугам, які раніше мали внутрішньофірмовий характер (аутсорсинг, фандрайзинг, маркетинг та ін.) тощо.

Основними регуляторами відносин, які виникають у зв’язку з наданням («рухом») послуг, є договори, що, як і самі послуги, різноманітні за своїм змістом, суб’єктним складом, спрямованістю тощо. Однак цивільне законодавство (ст. 901 Цивільного кодексу України) пропонує єдину базову (загальну) модель договору про надання послуг, універсальність якої за умов багатоманітності послуг й ускладнення змісту відносин, що виникають під час їх надання, є досить сумнівною.

Господарський кодекс України встановлює деякі особливості правового регулювання деяких видів послуг та їх договірного оформлення, проте не містить загальних аксіологічних засад моделювання договірних конструкцій, що опосередковують господарські дії / операції з надання послуг. Деякі аспекти правового регулювання договірних відносин, пов’язаних із наданням послуг, вивчалися правознавцями із цивілістичних позицій.

Проте, незважаючи на постійний інтерес до договірної тематики, ступінь вивченості договірної конструкції, що опосередковує надання послуг у сфері господарювання, а також предмета й особливостей договорів про надання послуг у означеній царині не відповідає сучасному стану розвитку сфери послуг. Поза увагою вітчизняних науковців залишаються насамперед питання формування теоретичних засад господарсько-правового регулювання договірних відносин з надання послуг.

Отже, актуальність проведення пропонованого дослідження зумовлено недостатнім ступенем наукового опрацювання вищеозначених питань, а та‑ кож недостатнім рівнем господарсько-правового регулювання господарськодоговірних відносин з надання послуг та потребою його адаптації до сучас‑ них тенденцій розвитку сфери послуг як такої.

Характеристики
Автор
Голіна О.В.
Издательство
Право
Тип издания
Монография
Год издания
2019
Количество страниц
200
ISBN
978-966-937-561-2
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог