Эксклюзив
Хит продаж
Скидка

Адвокат у кримінальному процесі. Практичні поради. Видання друге

(0)
Артикул: 4511-1

Смотреть содержание

Автор
Кудрявцев Олександр
Издательство
Норма права
Год издания
2022
Переплет
мягкий, твердый

Все характеристики

Переплёт

Аннотация

Ця книга є узагальненням адвокатського досвіду автора. В ній розглянута участь адвоката в сучасному кримінальному процесі, починаючи з першого побачення з клієнтом і закінчуючи переглядом вироку за нововиявленими або виключними обставинами.  У книзі автор наводить власні рекомендації,... Читать далее

Інші видання

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
850 грн.780 грн.
-8%Выгода 70 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Ця книга є узагальненням адвокатського досвіду автора. В ній розглянута участь адвоката в сучасному кримінальному процесі, починаючи з першого побачення з клієнтом і закінчуючи переглядом вироку за нововиявленими або виключними обставинами. 

У книзі автор наводить власні рекомендації, вироблені протягом понад десяти років активної практичної діяльності, та висловлює свій власний погляд на кримінальний процес в Україні.

Також книга містить корисні зразки процесуальних документів, створені автором особисто, які стануть у пригоді читачам в їх поточній діяльності.

Друге видання доповнено розділами про кримінальні проступки та процедуру in absentia. Також автором оновлена судова практика.

Книга розрахована на адвокатів, юрисконсультів, працівників правоохоронних органів, студентів, науковців, а також всіх тих, хто цікавиться проблемами вітчизняного кримінального процесу.

Предисловие

Від суми та від тюрми не зарікайся. Ця давня приказка досі не втратила своєї актуальності.

Кримінальна справа – це не жарт. Затримання, взяття під варту, допити, очні ставки, впізнання, слідчий експеримент та інші «принади» кримінального переслідування для звичайної, не підготовленої людини виллються у найсильніший стрес.

Затриманому, а в подальшому підозрюваному та обвинуваченому, потрібна людина, яка зможе роз’яснити йому права, пояснити, що відбувається, спрогнозувати, що буде далі, заспокоїти та підготувати до наступних подій.

Захист у кримінальній справі дозволено здійснювати виключно адвокату - фахівцю, що отримав допуск (свідоцтво, ліцензію) до захисту у кримінальних справах.

Книга, яку ви тримаєте в руках, написана якраз для таких фахівців. Для людей, хто назавжди зв’язав своє життя із захистом у кримінальних справах, а також для тих, хто тільки починає свій шлях у професії кримінального адвоката.

У цій книзі зібраний весь мій десятирічний досвід адвоката-практика, всі мої знання, вміння та навички. Ця книга не про теорію кримінального процесу. Ця книга – інструкція для ефективного захисту особи в сучасних кримінальних провадженнях.

У ній містяться дієві алгоритми, які я особисто використовую у своїй поточній діяльності.

Я залюбки ділюсь із вами своїми напрацюваннями, бо вірю, що саме адвокати є тією рушійною силою, яка здатна змінити сучасний кримінальний процес на краще. Використовуйте їх на практиці, вдосконалюйте, ставайте кращими.

Хочу подякувати людям, без яких ця книга навряд чи була б написана. Саме ці професіонали з великої літери надихнули мене на написання цієї книги. Це Ярослав Павлович Зейкан, Олег Миколайович Несінов, Микола Михайлович Ясинок.

Посилання на їхні праці ви знайдете і в моїй книзі. Тож я запрошую вас у небезпечний, але цікавий світ вітчизняного кримінального процесу.

Характеристики
Автор
Кудрявцев Олександр
Издательство
Норма права
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2022
Количество страниц
382
ISBN
978-617-7850-43-3
Переплет
мягкий, твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х215 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог