Хрестоматія нотаріального права України

(0)
Артикул: 13973
Хрестоматія нотаріального права України

Смотреть содержание

Автор
Дякович М.М.
Издательство
Істина
Год издания
2018
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Хрестоматія (походить від грецького та означає використання, користування і навчання) - це навчально-практичне видання, яке містить систематично дібраний науковий матеріал, який складає об’єкт вивчення навчальної дисципліни. З таким підходом була підготовлена та написана «Хрестоматія... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Хрестоматія (походить від грецького та означає використання, користування і навчання) - це навчально-практичне видання, яке містить систематично дібраний науковий матеріал, який складає об’єкт вивчення навчальної дисципліни.

З таким підходом була підготовлена та написана «Хрестоматія нотаріального права України», яка пропонує читачам різний теоретичний, навчальний матеріал та практичний досвід. Це дасть змогу не тільки бажаючим опанувати професію нотаря, а й практикуючим нотаріусам, адвокатам, суддям, науковцям та іншим фахівцям з’ясувати правову природу нотаріату, його суть та місце у правовій системі України.

Хрестоматія складається з шістнадцяти розділів, у яких розкриваються загальнотеоретичні питання нотаріального права як галузі права, науки та навчальної дисципліни, деякі важливі питання історії нотаріату, загальні положення про суб’єктів нотаріального права, питання організації нотаріальної діяльності та правила вчинення нотаріальних дій, а також подається матеріал про вчинення нотаріусом конкретних нотаріальних дій та виконання ним однієї з важливих функцій нотаріату - охорони і захисту прав та законних інтересів осіб, які звертаються до нотаріуса.

Книга буде корисною для нотаріусів, помічників нотаріусів, осіб, які мають намір опанувати цю професію, суддів, адвокатів, а також для студентів, аспірантів, викладачів юридичних вузів та факультетів та для всіх тих, кого цікавить нотаріат.

Предисловие

Сьогодні виникає багато розмов та дискусій в Україні про нотаріат як одну з юридичних професій, навчальну дисципліну, галузь права, новий вид процесу — нотаріальний процес. Чимало наукових праць присвячено питанням діяльності нотаріату, написано підручники для вивчення інституту нотаріату та організації його діяльності в Україні, і ні для кого не є новиною, що нотаріус — це надійний гарант правової безпеки громадян і юридичних осіб у сімейній, майновій та діло­вій сферах.

Інтерес до цієї професії не зменшується. Це стало першоосновою для ство­рення цієї книги, адже майбутньому (чи діючому) нотаріусу необхідно не тільки опанувати теоретичні знання про нотаріат, законодавство, яке регулює його діяль­ність, а й отримати практичні знання, навчитися правильно користуватися ними, а також вміти бачити та розрізняти прогалини в нотаріаті, які треба змінити чи удосконалити.

Тому метою «Хрестоматії нотаріального права» є насамперед формування різ­ного теоретичного досвіду, навчального та практичного матеріалу, які б допомогли читачам отримати знання з основ нотаріальної діяльності, відчути «дух нотаріату», а також освоїти процедуру вчинення нотаріальних дій.

Хочу подякувати всім, хто допомагав мені у підготовці та створенні цієї кни­ги, а також велику щиру вдячність висловлюю своїй родині за любов, терпіння та розуміння.

На завершення хочу побажати всім особам, які мріють стати справжніми нота­ріусами, виховати в собі імідж професіонала і всіляко підтримувати його на практи­ці, щоб закріпити найвищий ступінь довіри до фаху нотаря з боку суспільства.

Не хочу вдаватися до високих слів, але в ідеалі нотаріус має стати для грома­дян свого роду «світським» духівником. Особливо тоді, коли йдеться, наприклад, про посвідчення заповіту чи укладення шлюбного договору. Нотаріус за жодних обставин не має права при виконанні своєї нотаріальної місії втрачати гідність, совість, честь представника цієї професії. Це і обов’язок, і покликання, і вибір людини нотаріального фаху.

Також хочу запропонувати три основні правила давньоримських юрис­тів, які б стали для кожного нотаріуса заповіддю: промовчи, подивись і тексти на стіл. Промовчи — це означає «спочатку подумай і врахуй всі особливості справи». Подивись означає «знайди в законі статтю, на підставі якої прийматимеш рі­шення». Тексти на стіл означає «подивись уважно всі документи і довідки». Це і сьогодні залишається актуальним для професії нотаріуса.

За цими старими правилами я писала свою «Хрестоматію...». Поміркувала, знайшла підтвердження своїх думок у законодавстві і тепер пропоную вам уважно ознайомитися з цим матеріалом. Дуже вірю, що прочитане викличе у багатьох із вас цікаві думки.

З повагою, Мирослава Дякович

Характеристики
Автор
Дякович М.М.
Издательство
Істина
Тип издания
Хрестоматия
Год издания
2018
Количество страниц
480
ISBN
978-966-138-026-3
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
2 кг
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог