Хит продаж
Эксклюзив

Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини

(0)
Артикул: 153832

Смотреть содержание

Автор
Туркот М.С., ещё 11
Издательство
Норма права
Год издания
2021
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

В оновленому виданні з огляду на структуру Кримінального процесуального кодексу України узагальнено практику Європейського суду з прав людини. Видання розраховано на співробітників органів прокуратури, Державного бюро розслідувань, Служби безпеки України, Національної поліції та інших... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

В оновленому виданні з огляду на структуру Кримінального процесуального кодексу України узагальнено практику Європейського суду з прав людини.

Видання розраховано на співробітників органів прокуратури, Державного бюро розслідувань, Служби безпеки України, Національної поліції та інших органів правопорядку, суддів, адвокатів, викладачів і наукових працівників, аспірантів, студентів і курсантів вищих юридичних навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться проблемами кримінального судочинства.

У виданні збережено правопис викладених документів.

Це видання містить QR коди з посиланням на рішення Європейського суду з прав людини.

Станом на 14 січня 2021 року.

Предисловие

В умовах процесу реформування органів правопорядку, що триває в Україні, залишається актуальним питання забезпечення захисту процесуальних прав та інтересів людини у кримінальному провадженні.

У 2006 році прийнято Закон України «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини», яким врегульовано відносини, що виникають у зв’язку з обов’язком держави виконати рішення Європейського суду з прав людини у справах проти України, та визначено застосування судами при розгляді справ Конвенції з прав людини і основоположних свобод 1950 року та практики вказаного суду Ради Європи як джерела права. У чинному Кримінальному процесуальному кодексі України закріплено принцип верховенства права у кримінальному провадженні та застосування законодавства з урахуванням практики Європейського суду з прав людини. Отже, на сьогодні практика Європейського суду з прав людини є ефективним інструментом захисту прав людини в Україні.

У зв’язку з цим практиками та науковцями оновлено довідкове видання «Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини», в якому в контексті відповідних частин і статей Кримінального процесуального кодексу України наведено витяги з конкретних рішень цього Суду у справах проти тієї чи іншої держави - учасниці Ради Європи, у тому числі й проти України.

З повагою
 

Сподіваємось, що використання даного видання суддями, слідчими суддями, слідчими, дізнавачами, прокурорами та адвокатами, а також іншими учасниками кримінального провадження сприятиме належній реалізації завдань кримінального провадження, неухильному додержанню на національному рівні конституційних прав і свобод людини при розслідуванні кримінальних правопорушень та досягненню додаткового результату - зменшення кількості обґрунтованих скарг проти України до Європейського суду з прав людини.

З повагою

доктор юридичних наук,професор

Антон Столітній 

 
доктор юридичних наук, професор Антон Столітній
З повагою
 
доктор юридичних наук, професор Антон Столітній
З повагою
 
доктор юридичних наук, професор Антон Столітнійv
З повагою
 
доктор юридичних наук, професор Антон Столітній
Характеристики
Автор
Туркот М.С., Столітній А.В., Баулін О.В., Сапін О.В., Коваленко Л.Б., Шмаленя С.В., Снігар М.І., Нестеренко С.Д., Європіна Л.Ю., Лисенков М.О., Лисенкова К.Є., Черняк О.М.
Издательство
Норма права
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2021
Количество страниц
1102
ISBN
978-617-7850-28-0
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
2 кг
Формат
170х240 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог