Кримінальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини

(0)
Артикул: 154279
Кримінальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини

Смотреть содержание

Автор
Туркот М.С., ещё 3
Издательство
Норма права
Год издания
2022
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У виданні з огляду на структуру Кримінального кодексу України узагальнено практику Європейського суду з прав людини, а також міжнародні нормативно-правові акти, якими керувався суд при ухваленні судових рішень (пакти, конвенції, резолюції, директиви, трибунали та ін.). Видання... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У виданні з огляду на структуру Кримінального кодексу України узагальнено практику Європейського суду з прав людини, а також міжнародні нормативно-правові акти, якими керувався суд при ухваленні судових рішень (пакти, конвенції, резолюції, директиви, трибунали та ін.). Видання розраховано на суддів, співробітників органів прокуратури, Державного бюро розслідувань, Служби безпеки України, Національного антикорупційного бюро України, Бюро економічної безпеки, Національної поліції та інших органів правопорядку, адвокатів, викладачів і наукових працівників, аспірантів, студентів і курсантів вищих юридичних навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться проблемами кримінального права та процесу. У виданні збережено правопис викладених документів.

Це видання містить QR коди з посиланням на рішення Європейського суду з прав людини та міжнародні нормативно-правові акти.

Предисловие
Сучасні виклики і потреби демократичного суспільства обумовили розвиток нашої країни, як правової держави, однією з обов’язковихумов якої є імплементація європейських стандартів у національне законодавство України, зокрема кримінально-правового напряму.
 
У 2006 році прийнято Закон України «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини», яким врегульовано відносини, що виникають у зв’язку з обов’язком держави виконати рішення Європейського суду з прав людини у справах проти України, та визначено застосування судами при розгляді справ Конвенції з прав людини і основоположних свобод 1950 року та практики вказаного суду Ради Європи, як джерела права. У цьому контексті актуальним є питання удосконалення української системи кримінального права, як одного з фундаментальних галузей права, оскільки його завданням є правове забезпечення охорони прав і свобод людини і громадянина, власності, громадського порядку та громадської безпеки, довкілля, конституційного ладу від злочинних посягань, забезпечення миру і безпеки людства, а також запобігання кримінальним правопорушенням.
 
У даному виданні, з огляду на структуру Кримінального кодексу України, узагальнено практику Європейського суду з прав людини, а також нормативно-правові документи, якими суд керувався при ухваленні судових рішень (пакти, конвенції, резолюції, директиви, трибунали тощо).
 
Видання містить QR-коди з посиланням на конкретнірішення Європейського суду з прав людини, які є ефективними інструментами захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина в Україні, та використані ним нормативно-правові документи. У ньому також збережено правопис викладених документів.
 
Сподіваюся, що видання стане незамінним у повсякденній професійній діяльності суддів, працівників органів прокуратури, Державного бюро розслідувань, Служби безпеки України, Національної поліції, Бюро економічної безпеки та інших органів правопорядку, адвокатів, викладачів і наукових співробітників, аспірантів, здобувачів, студентів і курсантів вищих юридичних навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться проблемами кримінального права та процесуального судочинства.
 
 
З повагою
 
доктор юридичних наук,професор
 
Антон Столітній
Характеристики
Автор
Туркот М.С., Столітній А.В., Шмаленя С.В., Снігар М.І.
Издательство
Норма права
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2022
Количество страниц
1104
ISBN
978-617-7850-40-2
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
1.5 кг
Формат
170х240 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог