Обшук - ознака успіху

(0)
Артикул: 15382
Обшук - ознака успіху

Смотреть содержание

Автор
Овчаров Д.Г.
Издательство
Кінцевий бенефіціар
Год издания
2019
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У нас прийнято вважати, що кримінальне провадження деструктивне для бізнесу, для його репутації і процесів. Але як би парадоксально це не звучало, обшук є доказом того, що бізнес досяг певного рівня, якщо він виявився в полі зору правоохоронних органів. При правильному ставленні і зважених... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У нас прийнято вважати, що кримінальне провадження деструктивне для бізнесу, для його репутації і процесів. Але як би парадоксально це не звучало, обшук є доказом того, що бізнес досяг певного рівня, якщо він виявився в полі зору правоохоронних органів.

При правильному ставленні і зважених управлінських рішеннях обшук може служити своєрідним трампліном для виходу на новий рівень розвитку бізнесу. Обшук часто є краш-тестом бізнес-процесів і виявляє слабкі місця, посиливши які, власник значно зміцнює позиції своєї компанії на ринку.

Ця книга для тих, хто не хоче боятися правоохоронців, для тих, хто готовий захищати свій бізнес під час обшуку.

Предисловие

У 2018 році в Україні проведено 120 000 обшуків. Згідно зі статистикою «Судово-юридичної газети», за останні шість років кількість обшуків зросла у 45 разів. Кожен двадцятий співробітник середньої компанії вже був учасником обшуку. Мінімум один раз на тиждень у ЗМІ повідомляють про черговий візит правоохоронних органів до бізнесу.

Ось уже 15 років я захищаю інтереси бізнесу і понад шість років моя команда адвокатів супроводжує обшуки в компаніях. Це сотні випадків і тисячі годин адвокатської роботи. Проаналізувавши справи своїх клієнтів, упевнено можу сказати, що обшук — це ознака успіху, тому що, погодьтеся, до неуспішних компаній в Україні з обшуком не приходять.

У нас вважається, що кримінальне провадження деструктивне для бізнесу, для його репутації та процесів. Та як би парадоксально це не звучало, обшук служить доказом того, що бізнес досягнув певного рівня, якщо він потрапив у поле зору правоохоронних органів.

І мій досвід говорить про те, що за правильного ставлення та при зважених управлінських рішеннях обшук може служити своєрідним трампліном для виходу на новий рівень розвитку бізнесу. Обшук нерідко є своєрідним краш-тестом бізнес-процесів і виявляє слабкі місця, посиливши які, власник значно зміцнює позиції своєї компанії на ринку.

Для держави бізнес привабливий з тієї позиції, що компанії, які успішно розвиваються, мусять платити більше податків. Для правоохоронних органів — з погляду корупційної складової: мовляв, якщо хочете продовжувати і далі працювати, то ми будемо «піклуватися», а ви будете за це нам «дякувати».

Але не варто думати, що правоохоронці — це абсолютне зло, і їхнє завдання полягає в тому, щоб ослабити, налякати чи відібрати. У нашій країні деякі бізнесмени досі вважають, що податки платять тільки боягузи; для них же нормальним є «освоювати» бюджетні гроші й цілком прийнятним — обдурювати партнерів.

То чому практично всі бояться обшуків?

Відповідь проста. Під час обшуку можуть вилучити абсолютно все!

А обшук у бізнесі рідко спрямований на пошук чогось конкретного. Обшук у бізнесі нерідко проводиться з метою викликати відчуття страху та небезпеки і примусити власника бізнесу, топ-менеджмент і рядових співробітників відчувати себе безпомічними й заляканими.

Обшук — це рольова гра, де є той, хто програв, і переможець. Знаючи правила гри, ви матимете можливість ухвалювати правильні рішення і контролювати ситуацію.

Ця книга для тих, хто не хоче боятися правоохоронців, для тих, хто готовий захищати свій бізнес під час обшуку.

Характеристики
Автор
Овчаров Д.Г.
Издательство
Кінцевий бенефіціар
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2019
Количество страниц
128
ISBN
978-966-97762-4-2
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Формат
130х200 мм
Тираж
2000
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог