Обшук - ознака успіху

(0)
Артикул: 15382
Обшук - ознака успіху

Переглянути зміст

Автор
Овчаров Д.Г.
Видавництво
Конечный бенефициар
Рік видання
2019
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

У нас прийнято вважати, що кримінальне провадження деструктивне для бізнесу, для його репутації і процесів. Але як би парадоксально це не звучало, обшук є доказом того, що бізнес досяг певного рівня, якщо він виявився в полі зору правоохоронних органів. При правильному ставленні і зважених... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
360 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ПонеділокВідправка до 16.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У нас прийнято вважати, що кримінальне провадження деструктивне для бізнесу, для його репутації і процесів. Але як би парадоксально це не звучало, обшук є доказом того, що бізнес досяг певного рівня, якщо він виявився в полі зору правоохоронних органів.

При правильному ставленні і зважених управлінських рішеннях обшук може служити своєрідним трампліном для виходу на новий рівень розвитку бізнесу. Обшук часто є краш-тестом бізнес-процесів і виявляє слабкі місця, посиливши які, власник значно зміцнює позиції своєї компанії на ринку.

Ця книга для тих, хто не хоче боятися правоохоронців, для тих, хто готовий захищати свій бізнес під час обшуку.

Передмова

У 2018 році в Україні проведено 120 000 обшуків. Згідно зі статистикою «Судово-юридичної газети», за останні шість років кількість обшуків зросла у 45 разів. Кожен двадцятий співробітник середньої компанії вже був учасником обшуку. Мінімум один раз на тиждень у ЗМІ повідомляють про черговий візит правоохоронних органів до бізнесу.

Ось уже 15 років я захищаю інтереси бізнесу і понад шість років моя команда адвокатів супроводжує обшуки в компаніях. Це сотні випадків і тисячі годин адвокатської роботи. Проаналізувавши справи своїх клієнтів, упевнено можу сказати, що обшук — це ознака успіху, тому що, погодьтеся, до неуспішних компаній в Україні з обшуком не приходять.

У нас вважається, що кримінальне провадження деструктивне для бізнесу, для його репутації та процесів. Та як би парадоксально це не звучало, обшук служить доказом того, що бізнес досягнув певного рівня, якщо він потрапив у поле зору правоохоронних органів.

І мій досвід говорить про те, що за правильного ставлення та при зважених управлінських рішеннях обшук може служити своєрідним трампліном для виходу на новий рівень розвитку бізнесу. Обшук нерідко є своєрідним краш-тестом бізнес-процесів і виявляє слабкі місця, посиливши які, власник значно зміцнює позиції своєї компанії на ринку.

Для держави бізнес привабливий з тієї позиції, що компанії, які успішно розвиваються, мусять платити більше податків. Для правоохоронних органів — з погляду корупційної складової: мовляв, якщо хочете продовжувати і далі працювати, то ми будемо «піклуватися», а ви будете за це нам «дякувати».

Але не варто думати, що правоохоронці — це абсолютне зло, і їхнє завдання полягає в тому, щоб ослабити, налякати чи відібрати. У нашій країні деякі бізнесмени досі вважають, що податки платять тільки боягузи; для них же нормальним є «освоювати» бюджетні гроші й цілком прийнятним — обдурювати партнерів.

То чому практично всі бояться обшуків?

Відповідь проста. Під час обшуку можуть вилучити абсолютно все!

А обшук у бізнесі рідко спрямований на пошук чогось конкретного. Обшук у бізнесі нерідко проводиться з метою викликати відчуття страху та небезпеки і примусити власника бізнесу, топ-менеджмент і рядових співробітників відчувати себе безпомічними й заляканими.

Обшук — це рольова гра, де є той, хто програв, і переможець. Знаючи правила гри, ви матимете можливість ухвалювати правильні рішення і контролювати ситуацію.

Ця книга для тих, хто не хоче боятися правоохоронців, для тих, хто готовий захищати свій бізнес під час обшуку.

Характеристики
Автор
Овчаров Д.Г.
Видавництво
Конечный бенефициар
Тип видання
Практичний посібник
Рік видання
2019
Кількість сторінок
128
ISBN
978-966-97762-4-2
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.2 кг
Формат
130х200 мм
Наклад
2000
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог