Правове забезпечення охоронної діяльності та безпеки. Хрестоматія

(0)
Артикул: 153656
Правове забезпечення охоронної діяльності та безпеки. Хрестоматія

Смотреть содержание

Автор
Гелетей В.В.
Издательство
ТОВ "ИВА"
Год издания
2018
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У хрестоматії відповідно до навчальної програми з курсу «Правове забезпечення охоронної діяльності та безпеки» наведено основні нормативно-правові акти (станом на 1 квітня 2018 р.), що регламентують організацію і здійснення охоронної діяльності та забезпечення безпеки посадових осіб та об’єктів,... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У хрестоматії відповідно до навчальної програми з курсу «Правове забезпечення охоронної діяльності та безпеки» наведено основні нормативно-правові акти (станом на 1 квітня 2018 р.), що регламентують організацію і здійснення охоронної діяльності та забезпечення безпеки посадових осіб та об’єктів, щодо яких здійснюється державна охорона; положення відповідних відомчих наказів, розпоряджень та інструкцій; рішення (вироки, постанови) судів; зразки цивільно-процесуальних документів.

Видання буде корисне для військовослужбовців Управління державної охорони України, персоналу поліції охорони, слухачів та студентів вищих навчальних закладів охоронного профілю, персоналу охорони, усіх, хто цікавиться питаннями охоронної діяльності та безпеки.

Предисловие

Комплексність, багатовекторність та багатогранність задач безпеки фізичних і юридичних осіб потребують залучення до виконання завдань майнової й особистої безпеки особи високопрофесійних фахівців у сфері охоронної діяльності та безпеки. Інститут Управління державної охорони (УДО) України Київського національного університету імені Тараса Шевченка є провідним вищим військовим закладом у підготовці таких висококваліфікованих кадрів.

Викладання дисципліни «Правове забезпечення охоронної діяльності та безпеки», яка є дисципліною вільного вибору слухача (студента) Інституту УДО України за спеціальністю - 251 Державна безпека, освітня програма «Охоронна діяльність та безпека», ґрунтується на неухильному дотриманні вимог чинного законодавства. Відповідно до вимог програми в результаті вивчення навчальної дисципліни слухач (студент) повинен знати: норми конституційного права, адміністративного права, кримінального права, цивільного права й інших нормативно-правових актів з питань охоронної діяльності та безпеки; норми законодавчих і підзаконних актів, що складають правову основу охоронної діяльності; положення відповідних відомчих наказів, розпоряджень та інструкцій; порядок взаємодії підрозділів державної охорони (персоналу охорони) з правоохоронними органами, іншими військовими формуваннями, утвореними відповідно до діючого законодавства, органами державної влади та місцевого самоврядування України, підприємствами, установами й організаціями незалежно від форм їх власності, представниками іноземних держав під час здійснення профілактичних заходів щодо охорони об’єктів.

Унікальність навчальної дисципліни «Правове забезпечення охоронної діяльності та безпеки» та відсутність підручників і посібників за даною проблематикою спонукало авторів-укладачів цього видання зробити перший крок у систематизації нормативно-правової бази з державної охорони й у сфері охоронної діяльності. Даний навчальний матеріал розподілено на 6 тем (Тема 1. Конституційні засади охоронної діяльності та безпеки. Тема 2. Цивільно-правові засади охоронної діяльності та безпеки. Тема 3. Адміністративно-правові засади охоронної діяльності та безпеки. Тема 4. Кримінально-правові засади охоронної діяльності та безпеки. Тема 5. Нормативно-правове забезпечення діяльності Управління державної охорони України. Тема 6. Нормативно-правове забезпечення охоронної діяльності) згідно з навчальною програмою вказаної дисципліни. Робота містить положення (як повний текст, так і витяги) основних нормативно-правових актів, що регламентують організацію і здійснення охоронної діяльності й забезпечення безпеки посадових осіб та об’єктів, щодо яких здійснюється державна охорона; положення відповідних відомчих наказів, розпоряджень та інструкцій; рішення (вироки, постанови) судів; зразки цивільно-процесуальних документів.

Метою опанування положеннями, які наведені в хрестоматії, є: набуття знань щодо правових основ охоронної діяльності, службової діяльності УДО України у сфері забезпечення безпеки посадових осіб та об’єктів, щодо яких здійснюється державна охорона; правильного тлумачення і застосування норм конституційного, адміністративного, кримінального, цивільного права та інших нормативно-правових актів у повсякденній практичній діяльності підрозділів державної охорони й суб’єктів охоронної діяльності; набуття знань, вмінь і навичок виявлення, збирання, дослідження й використання інформації з метою запобігання злочинам відповідно до сучасних умов майбутньої професійної охоронної діяльності.

Характеристики
Автор
Гелетей В.В.
Издательство
ТОВ "ИВА"
Год издания
2018
Количество страниц
573
ISBN
978-617-501-129-4
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
1 кг
Формат
170х240 мм
Тираж
200
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог