• Главная
 • Банкротство
 • Правові висновки Верховного Суду у справах про банкрутство за перше півріччя 2018 року
Хит продаж

Правові висновки Верховного Суду у справах про банкрутство за перше півріччя 2018 року

(0)
Артикул: 14894

Смотреть содержание

Автор
Жуков С.В.
Издательство
Алерта
Год издания
2018
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Збірник містить правові висновки Верховного Суду у справах про банкрутство за перше півріччя 2018 року.  Допомагає узагальнити та проаналізувати судову практику Верховного Суду у справах про банкрутство. Правові висновки розміщені відповідно до розділів, що зручно для пошуку... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
300 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Збірник містить правові висновки Верховного Суду у справах про банкрутство за перше півріччя 2018 року. 

Допомагає узагальнити та проаналізувати судову практику Верховного Суду у справах про банкрутство.

Правові висновки розміщені відповідно до розділів, що зручно для пошуку необхідної інформації.Збірник розрахований на суддів господарських судів, арбітражних керуючих, юристів, викладачів, студентів, наукових працівників та аспірантів.

Предисловие

Шановний Читачу!

Перед Вами, на нашу думку, надзвичайно цікаве видання - «Правові висновки Верховного Суду у справах про банкрутство за перше півріччя 2018 року». Ця книга містить судові рішення нещодавно створеного Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду. Як зазначають укладачі збірника, головним завданням було, проаналізувавши практику господарських судів у справах про банкрутство, допомогти узагальнити судову практику у надзвичайно складній сфері судочинства.

Це видання безсумнівно можна назвати важливим внеском у розвиток досить нової сфери вітчизняного процесуального права - у конкурсний процес. Як відомо, за визначенням Конституційного Суду України провадження у справах про банкрутство є окремим видом судового процесу. Відомо, що справи про банкрутство складають значну частину усіх справ, що розглядають господарські суди. Згідно з останньою статистикою кількість цієї категорії справ, що переглядаються судом касаційної інстанції, зростає. Тому є логічне пояснення: економічна діяльність в країні зростає, конкуренція росте, ведення бізнесу ускладняється, а передбачити негативні наслідки кризових явищ в економіці стає складніше.

У розв’язанні складних ситуацій, що виникають із неможливості особи розв’язати проблеми заборгованості, допомагає унікальний інститут приватного права - банкрутство. В останні кілька років на судову практику у справах про банкрутство впливала і зараз впливає практично постійне реформування вітчизняного законодавства.

Сьогодні постала необхідність переглянути багато підходів господарських судів, зокрема, з метою врахування новітніх тенденцій у розвитку права та законодавства про банкрутство у світі. Тому слід окремо звернути увагу на своєчасність цього видання. Судові акти касаційного суду, що увійшли в цей збірник, виносились вже після оновлення процесуального законодавства та законодавства про судоустрій і статус суддів. Нині готується до прийняття повністю переглянутий закон про банкрутство і цей закон буде доповнено процедурами банкрутства фізичних осіб.

Здається, нинішній склад Верховного Суду вже сьогодні вносить вагомий внесок у реформування цієї сфери законодавства, готуючи сучасні підходи до розв’язання проблем надзаборгованості з урахуванням рекомендацій спеціалізованих міжнародних організацій. У цьому контексті зазначимо, вплив судової практики Верховного Суду на сучасний розвиток права зростає і, ми впевнені, буде ключовим орієнтиром не тільки у правозастосовній сфері, а й у сфері проведення правової реформи загалом.

На цьому шляху наближення діяльності українських судів до загальних принципів права та практики міжнародних судових установ стає важливою ознакою реформування правосуддя у країні. До того ж, більша зрозумілість змісту судових актів касаційного суду та аргументованість прийнятих рішень сприятиме більш глибокій реалізації в Україні принципу правової визначеності.

Впевнені, пропоноване видання буде цікавим не тільки для суддів та практикуючих юристів - арбітражних керуючих та адвокатів, а й для науковців, дослідників та усіх тих, хто вивчає цей достатньо новий правовий інститут у праві України.

Молодим дослідникам це видання допоможе більш глибоко розібратись у різних аспектах застосування в судах норм законодавства, теоретичних знань та концепцій, які є специфічними. Отже судова практика нового Верховного Суду вже звертає особливу увагу на принципи права, а також міжнародні документи та практику міжнародних судових установ.

Викладачам і студентам книга стане безцінним джерелом практичних справ для поглибленого вивчення у навчальному процесі правозастосовної практики, і не тільки з права банкрутства, а й процесуального права загалом.

Не зможе ця книга залишитись без уваги з боку експертів права, які займаються законотворчою діяльністю. Для цієї категорії спеціалістів це видання може бути настільною книгою з метою вивчення судової практики у цій специфічній сфері та пошуку тих аспектів правового регулювання, які необхідно негайно виправляти чи корегувати. Звичайно, слід звернути увагу й на представників багатьох інших професій, а не тільки юристів, для яких ця книга буде представляти неабиякий інтерес,- це економісти, аудитори, бухгалтери та ін.

Тож, підсумуємо: пропоноване видання є цінним джерелом важливої інформації для усіх, хто цікавиться правом. Насамкінець зауважимо, що це видання є вагомим внеском у процес забезпечення сталості судової практики та єдності правових позицій у цих складних судових справах.

Бірюков Олександр Миколайович,
доктор юридичних наук, професор кафедри міжнародного приватного права Інституту міжнародних відносин Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка.

Характеристики
Автор
Жуков С.В.
Издательство
Алерта
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2018
Количество страниц
260
ISBN
978-617-566-503-9
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
1 кг
Формат
170х215 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог