Публічне адміністрування діяльності територіальних органів національної поліції України: теорія та практика

(0)
Артикул: 153816
Публічне адміністрування діяльності територіальних органів національної поліції України: теорія та практика

Смотреть содержание

Автор
Карбовський Д.О.
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2021
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У монографії проведено комплексне наукове дослідження питань публічного адміністрування діяльності територіальних органів Національної поліції України: теорія та практика.  Складовою державного апарату є органи поліції як суб’єкти, що уповноважені забезпечувати дотримання законів у... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У монографії проведено комплексне наукове дослідження питань публічного адміністрування діяльності територіальних органів Національної поліції України: теорія та практика. 

Складовою державного апарату є органи поліції як суб’єкти, що уповноважені забезпечувати дотримання законів у суспільстві. 

Діяльність органів поліції супроводжується адміністративно-правовим регулюванням, однак в Україні існують значні проблеми у цій сфері, що відповідно потребує ґрунтовних досліджень.

Монографія призначається для широкого кола читачів: вчених у галузі адміністративного права, аспірантів, курсантів та студентів вищих навчальних закладів, працівників органів Національної поліції, а також для всіх, хто цікавиться даною проблематикою.

Предисловие

Конституція України визначає, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека є в Україні найвищою соціальною цінністю. Всі люди вільні й рівні у своїй гідності та правах, а їх права і свободи є невідчужуваними та непорушними. Особлива роль у захисті цих прав належить саме Національній поліції України.

В умовах сьогодення щоденно десятки тисяч правоохоронців – поліцейських, заступають на відповідальну службу заради миру і спокою громадян України. Це патрульні, працівники превентивної та кримінальної поліції, поліції охорони та деяких інших підрозділів, які попереджають і розкривають злочини, а саме головне захищають громадян від злочинних посягань забезпечують їм умови для спокійною і безпечної праці й відпочинку. Однак їх праця не здійснюється в режимі децентралізації, усі вони перебувають на службі в певних структурних одиницях, які по’вязані між собою ієрархією підпорядкування. Особливе місце в системі підрозділів органів поліції відводиться територіальним органам Національної поліції. На які, як на юридичні особи, покладається провідна організаційно-правова роль щодо організації виконання завдань поліції у декількох адміністративно-територіальних одиницях.

Процес децентралізації територіальних громад продовжується, зменшується кількість районів та постійно збільшується кількість об’єднаних територіальних громад. Все це накладає певні відтінки на діяльність територіальних органів Національної поліції. А якщо врахувати що в Україні Національна поліція виконує як загально-державні так місцеві правоохоронні функції то актуальність підвищення ефективності публічного адміністрування територіальних органів Національної поліції України є провідною в системі реформування правоохоронних органів.

Як показують результати загальнодержавного соціологічного дослідження Національній поліції довіряють майже 38 % відсотків громадян, і хоча це значно краще, ніж в цілому до державного апарату (чиновників), адже рівень недовіри до яких перевищує 81%. Однак, такий рівень довіри не може задовольняти громадян України, адже у більшості європейських країн ступінь довіри суб’єктів громадянського суспільства до органів поліції є значно вищим. Перед поліцією постають значні виклики щодо забезпечення своєї легітимності в очах громадськості, коли офіцер у формі частіше викликає страх, ніж відчуття захисту та комфорту. Наслідки недовіри подолати дуже важко, а нову культуру довіри та впевненості побудувати непросто.

Крім того, на неналежному рівні залишається питання матеріально-технічного забезпечення поліцейських їх територіальними органами усім необхідним для виконання службових обов’язків. Незадовільним також є рівень здійснення аналітичної (розвідувальної), кадрової та психологічної робіт в територіальних органах поліції. Усе це базується на недосконалому законодавстві та потребує значного покращення.

Характеристики
Автор
Карбовський Д.О.
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2021
Количество страниц
142
ISBN
978-966-992-385-1
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог