Приватні та публічні інтереси в умовах пандемії Covid-19: колізії та правові шляхи вирішення

(0)
Артикул: 153815
Приватні та публічні інтереси в умовах пандемії Covid-19: колізії та правові шляхи вирішення

Смотреть содержание

Автор
Харитонов Є.О., ещё 2
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2021
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У монографії досліджуються актуальні проблеми, пов’язані з колізією публічних та приватних інтересів в умовах пандемії COVID-19. Колективом авторів проаналізовано причини колізії приватних та публічних інтересів в умовах пандемії та шляхи їх подолання.  У монографії розглядаються... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
550 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У монографії досліджуються актуальні проблеми, пов’язані з колізією публічних та приватних інтересів в умовах пандемії COVID-19. Колективом авторів проаналізовано причини колізії приватних та публічних інтересів в умовах пандемії та шляхи їх подолання. 

У монографії розглядаються як загальні напрями забезпечення балансу публічних та приватних інтересів під час пандемії COVID-19, так і способи забезпечення балансу приватних та публічних інтересів в окремих сферах суспільного життя. 

Монографія переслідує мету розробити цілісну концепцію вирішення численних правових проблем, що виникли у зв’язку з кризою, зумовленою пандемією.

Монографія розрахована як на наукових та науково-педагогічних працівників, так і на практикуючих правознавців, а також стане на користь кожному, хто стикнувся з колізією приватних та публічних інтересів в умовах пандемії COVID-19.

Предисловие

Попри оптимістичні очікування влади та нігілізм ковід-дисидентів подолати COVID-19 швидко і остаточно не вдалося.

За визначенням журналу The Economist, 2020-й став роком надзвичайної невизначеності, і зараз найбільший «приз» на кону — можливість приборкати коронавірусну пандемію, але водночас з цим пов’язані економічні, соціальні та медичні ризики, поміж яких: гонка за масове виробництво і поширення вакцин від коронавірусу, щоби позбавити світ від COVID-19; нерівномірне відновлення світових економік; розвиток нових технологічних практик і звичок, які стали трендом, внаслідок того, що зараз багато компаній перейшли від живих зустрічей до формату відеоконференцій, а онлайн-шопінг, дистанційна робота та навчання стали чимось звичним; перетворення світу на менш доступний для подорожей та культурного обміну; перенесення на наступний рік через пандемію COVID-19 багатьох політичних, спортивних та бізнесзаходів, включаючи Олімпійські ігри та Всесвітню виставку, яка мала відбутися в Дубаї.

Разом із тим, пандемія спонукає світ звернути увагу на інші серйозні ризики, серед яких ядерний тероризм й антибіотикорезистентність, котрі роками недооцінювалися, як і загроза пандемії, про яку дослідники і аналітики неодноразово попереджали. Зараз для них відкрилося вікно можливостей, для того щоби достукатися до політиків, підсумовують в The Economist.

Як зазначалося у попередній монографії серії «Право і подолання кризи, пов’язаної з пандемією COVID-19» , ситуація, що склалася, робить нагальною проблему врегулювання колізії публічного та приватного інтересів, що виникають в особливих умовах, зокрема, при епідеміях, а тим більше при пандеміях.

При цьому досягнення головної мети, якою тут є максимальний захист прав та інтересів приватної особи з одночасним запобіганням зловживанню цими правами, потребує також вирішення загальної проблеми вибору між приватноправовим (гуманітарним) і публічно-правовим (державно-регулятивним) підходами, котра в умовах пандемії набуває звучання визначення світоглядного імперативу: «Чи можна задля збереження здоров’я людей нехтувати їхніми правами?»

У контексті проблематики цієї книги вона має бути доповнена не менш важливими питаннями: «Якими засобами та якими шляхами можуть бути подолані колізії приватних та публічних інтересів в умовах пандемії?»

Є. Харитонов

Характеристики
Автор
Харитонов Є.О., Харитонова О.І., Некіт К.Г.
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2021
Количество страниц
316
ISBN
978-966-992-251-9
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог