Рекомендуем

Судовий розгляд окремих категорій цивільних справ

(0)
Артикул: 12902

Смотреть содержание

Автор
Васильев С.В.
Издательство
Белкар-книга
Год издания
2018
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Посібник розкриває особливості розгляду найбільш актуальних у практиці судів загальної юрисдикції цивільних справ, знання і облік яких є необхідною умовою належного здійснення правосуддя у сфері цивільного судочинства. Особливості розгляду окремих категорій цивільних справ входять у коло... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Посібник розкриває особливості розгляду найбільш актуальних у практиці судів загальної юрисдикції цивільних справ, знання і облік яких є необхідною умовою належного здійснення правосуддя у сфері цивільного судочинства.

Особливості розгляду окремих категорій цивільних справ входять у коло обов’язкових знань кожного юриста. Залежно від напрямку професійної діяльності коло цих знань може бути різним, але уявити фахівця у галузі права, який не розуміє загальну модель (конструкцію) судового захисту спірних правовідносин, майже неможливо.

У той же час запити практики, що завжди виходять з необхідності пізнання процесуальних особливостей і уміння використовувати ці знання з метою правильного вирішення спору, настійно вимагають наукових розробок у цьому напрямі, виявлення специфічних рис, властивих розгляду тієї або іншої категорії цивільних справ, вироблення рекомендацій із застосування процесуального законодавства при розгляді відповідних категорій цивільних справ.

Основна мета навчального посібника - на основі коплексного аналізу чинного законодавства, процесуальних процедур та судової практики надати можливість кожному, хто стикається з необхідністю захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних та юридичних осіб у порядку цивільного судочинства, отримати необхідну інформацію про порядок порушення, підготовки та розгляду окремих категорій цивільних справ.

Кожна справа, яка розглядається в суді, індивідуальна. Вона характеризується самостійними вимогами та метою, суб’єктивним складом, предметом доказування, засобами доказування, розміром судових витрат тощо. Однак якщо йдеться про досить велику групу спорів, вирішення яких залежить від застосування регулятивних норм, що входять в одну і ту ж галузь права або в один з інститутів цієї галузі, то для правильного застосування цих норм виникає необхідність в урахуванні певної специфіки процесуального характеру і можливості встановлення загальної процесуальної формули, яку можна використовувати для підготовки та розгляду відповідної групи цивільних справ.

Вказана процесуальна формула, що базується на співвідношенні матеріального і процесуального права, складається з таких елементів:

1) правові норми, що підлягають застосуванню при вирішенні справи;

2) підсудність справи;

3) розмір ставки судового збору;

4) особи, які беруть участь у справі;

5) предмет доказування;

6) приблизний перелік необхідних доказів.

При використанні запропонованої процесуальної формули до конкретної цивільної справи навчальний посібник надає можливість ознайомитися з правовими позиціями Верховного Суду України та Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ щодо застосування окремих норм цивільного законодавства.

У роботі використана судова практика та правові позиції судів різних інстанцій, даються рекомендації із застосування норм матеріального і процесуального права, а також посилання на сучасні наукові публікації.

Видання може бути використане як посібник для студентів-юристів при вивченні курсу «Судовий розгляд окремих категорій цивільних справ», а також як довідник для практикуючих юристів. 

Характеристики
Автор
Васильев С.В.
Издательство
Белкар-книга
Год издания
2018
Количество страниц
440
ISBN
978-966-1694-99-5
Переплет
твердый
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог