Сурогатне материнство. Настільна книга адвоката, лікаря, сурмами, генетичних батьків та правоохоронця

(0)
Артикул: 154070
Сурогатне материнство. Настільна книга адвоката, лікаря, сурмами, генетичних батьків та правоохоронця

Смотреть содержание

Автор
Триньова Я.О.
Издательство
Норма права
Год издания
2021
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Видання є першою комплексною роботою в цій сфері в Україні і містить в собі інформацію, необхідну всім учасникам правовідносин у сфері сурогатного материнства. Матеріал зібраний протягом декількох років з робочих нотаток під час особистої практики в цій сфері не тільки в якості адвоката, але... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
800 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Видання є першою комплексною роботою в цій сфері в Україні і містить в собі інформацію, необхідну всім учасникам правовідносин у сфері сурогатного материнства. Матеріал зібраний протягом декількох років з робочих нотаток під час особистої практики в цій сфері не тільки в якості адвоката, але правоохоронця і науковця. В книзі відображено майже всі ключові проблеми, які виникають в цих правовідносинах та запропоновані шляхи їх вирішення. 

Рекомендації з виявлення та розкриття правопорушень у сфері ДРТ стануть в нагоді як для правоохоронців так і для інших осіб. Сурогатним матерям ознайомлення із змістом цього видання – є обов’язковим (!), адже вони, після народженої у програмі сурогатного материнства дитини, є найбільш юридично вразливі. Потенційним батькам (українським та іноземцям) теж буде корисно знати про всі проблеми, з якими вони можуть стикнутися під час їх участі у програмі сурогатного материнства. 

Заклади охорони здоров’я/лікарі, які практикують в цій сфері знайдуться для себе цінну інформацію, використання якої зможе убезпечити їх від кримінальної відповідальності за вчинення кримінальних правопорушень у сфері ДРТ. 

Якщо ви плануєте практикувати в цій сфері (адвокат, правоохоронець, сурогатна матір, компанії-посередники чи заклад охорони здоров’я) – то без цієї настільної книги вам не обійтись!

Предисловие
Сурогатне материнство належить до одного з методів лікування безпліддя, зокрема жіночого. В Україні достатньо лояльне законодавство в цій сфері, завдяки чому гарантуються права потенційних батьків на народжену у програмі сурогатного материнства дитину, визначено статус дитини та сурогатної матері у відношенні дитини та потенційних батьків, потенційним батькам дитини відразу видається свідоцтво про народження дитини з іменами потенційних батьків.
 
Окрім наведеного, в Україні наявні діагностичні процедури починаючи зі стадії створення зіготи, застосування яких здатне з великою вірогідністю попередити патології розвитку плоду,  відтак і народження дитини із фізичними вадами розвитку.
 
Разом з тим ціни на послуги із сурогатного материнства є значно нижчими в порівнянні із європейськими чи американськими.
 
Все це робить медичний туризм в Україну з цього напряму досить популярним.
 
Враховуючи встановлення законодавчої заборони на цей метод лікування жіночого безпліддя в деяких країнах світу, часто в Україну приїздять громадяни саме з цих країн з метою отримання довгоочікуваної дитини. І хоча на території України на ці іноземні пари поширюється законодавство України, однак вони все одно залишаються у громадянському зв’язку із країною свого громадянства, а відтак знаходяться під юрисдикцією законодавства своєї країни, що породжує певні труднощі.
 
Відповідально заявляю Вам, що діяльність у сфері сурогатногоматеринства можна порівняти із ходою по лезу бритви або краю провалля. Без кваліфікованого адвоката, бажано фахівця в сфері кримінального права, всім учасникам цих правовідносин в жодному разі не обійтися!
 
Представлена книга є якісним помічником, однак вона є тільки одним з інструментів, наданих в допомогу, і не може бути єдиним! Наскільки могла, я описала стандартні ситуації і деякі нестандартні, що траплялись в моїй практиці. Однак життя настільки багатогранне, що може виникнути ситуація, в якій прийняти своєчасне і вірне рішення може тільки кваліфікований спеціаліст.
 
В моєму Instagram, ви можете знайти мої пропозиції з вирішення спірних питань в цій сфері, викладені простою мовою для широкого кола читачів. В більш докладному, науковому форматі з ними можна ознайомитись в наукових часописах, на які зазвичай наявні посилання.
 
На завершення, зазначу, що до адвоката, як до лікаря, потрібно звертатись на стадії профілактики захворювання, а не в термальній його стадії, коли вже жодні гроші, зусилля не можуть повернути до життя пацієнта. Зволікання в отриманні юридичної допомоги так само небезпечно як і зволікання в отриманні своєчасної медичної допомоги. Пам’ятайте про це, шановні читачі!
 
Бажаю вам бути правослухняними громадянами і да обмине вас юридична відповідальність! ))
З повагою
Ваш адвокат
Яна Триньова

 

Характеристики
Автор
Триньова Я.О.
Издательство
Норма права
Год издания
2021
Количество страниц
356
ISBN
978-617-7850-34-1
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
1 кг
Формат
145х215 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог