Рекомендуем
Хит продаж

Тактичні питання захисту в кримінальному провадженні. Книга перша

(0)
Артикул: 14895

Смотреть содержание

Автор
Пономаренко Д.В.
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2018
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У практичному посібнику на основі практичного досвіду автора розглянуто проблемні питання застосування норм кримінального процесуального права з позицій тактики захисту у кримінальному провадженні. Видання буде корисним для адвокатів, помічників та стажистів адвокатів, науковців,... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У практичному посібнику на основі практичного досвіду автора розглянуто проблемні питання застосування норм кримінального процесуального права з позицій тактики захисту у кримінальному провадженні.

Видання буде корисним для адвокатів, помічників та стажистів адвокатів, науковців, викладачів, здобувачів вищої юридичної освіти та усіх, хто цікавиться проблематикою кримінального процесу.

Предисловие

Адвокатура - це не професія, це стан душі.

Для мене адвокатура - це і найулюбленіша справа, і відпочинок, і хобі. З дитинства, ще до школи, я мріяв стати слідчим, у школі - адвокатом, а на перших курсах Академії - прокурором. Дивно, проте це так. На мене дуже сильно вплинуло зібрання творів А.Ф. Коні, саме його особистість і багатогранність сприяли моєму розумінню юриспруденції та бажанню стати прокурором.

Однак сталося по-іншому. З другого курсу Академії я познайомився зі своїм вчителем і другом Миколою Івановичем Пашковським, який на той час був завідувачем Юридичної клініки «Pro Воno», та почав поступово отримувати практичний досвід.

На третьому курсі я познайомився із чудовим викладачем і практиком Володимиром Михайловичем Зубарем, який запросив мене до своєї фірми «Юрлайн», де я отримав дуже цікавий і нестандартний практичний, судовий досвід.

Саме із цього часу в мене сформувалась однозначна позиція - у прокурори я не піду.

На четвертому курсі я зі своїми друзями та колегами Андрієм Лещенком та Сергієм Іванівим створили свою юридичну фірму «Прайм Юріс». До неї через деякий час приєднався Олександр Лещенко.

Через два роки після закінчення Академії я склав кваліфікаційний іспит та став адвокатом, отримав право займатись улюбленою справою - захищати людей. Саме із цього часу я змінив спеціалізацію та став адвокатом у кримінальних справах, полюбивши кримінальний процес.

Сьогодні я є партнером адвокатського об’єднання «Barristers», основним напрямом діяльності якого є надання правової допомоги саме в кримінальних провадженнях. Мені приємно бути партнером організації, що об'єднала в собі чудових людей і неймовірно талановитих адвокатів, таких як Олексій Шевчук, Ілля Новіков, Костянтин Глоба, Микола Стоянов, Андрій Левковець, Юрій Жовтан.

Крім того, не можу не згадати про своїх колег-адвокатів Михайла Бочевара та Іванну Блохіну, які нещодавно вчились у мене, будучи моїми помічниками, а сьогодні вже є успішними адвокатами нашого адвокатського об’єднання «Barristers».

Окрему подяку за допомогу в організації видання цієї книги та наукові дискусії з проблематики кримінального процесу хочу висловити своєму другу, чудовому викладачу-науковцю та адвокату-практику Ірині Гловюк.

Багато хто з вас уже встиг ознайомитись із деякими роботами, опублікованими мною в окремих статтях із питань тактики захисту в кримінальному процесі.

У цій книзі вони зібрані воєдино.

Метою їх написання є не повчання колег, а бажання поділитися своїми практичними спостереженнями щодо можливого застосування норм кримінального процесуального права.

Я спеціально ставлю проблемні питання в тій площині, яка дає змогу дослідити питання з декількох аспектів та вибрати найзручніший у тій чи іншій практичній ситуації.

З такої позиції це перша моя праця, і маю надію, що вона буде корисною.

Планується надрукувати серію збірок із кримінального права та процесу, які будуть доповнювати одна одну.

Звірою в Бога та знанням права, ваш адвокат Денис Пономаренко.

Характеристики
Автор
Пономаренко Д.В.
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2018
Количество страниц
112
ISBN
978-966-916-480-3
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
500
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог