Теоретичні та практичні проблеми оподаткування будівельної діяльності в Україні

(0)
Артикул: 15268
Теоретичні та практичні проблеми оподаткування будівельної діяльності в Україні

Смотреть содержание

Автор
Кушнір І.М.
Издательство
Юрінком Iнтер
Год издания
2019
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У монографії розглянуто актуальні теоретичні та практичні проблеми оподаткування будівельної діяльності в Україні. Досліджено питання розвитку будівельної галузі України та визначено її вплив на розбудову національної економіки через призму податково-правового регулювання.  Завдяки... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У монографії розглянуто актуальні теоретичні та практичні проблеми оподаткування будівельної діяльності в Україні. Досліджено питання розвитку будівельної галузі України та визначено її вплив на розбудову національної економіки через призму податково-правового регулювання. 

Завдяки аналізу функцій податкової системи, принципів оподаткування та елементів податку визначено вплив податкової політики на розвиток будівельної галузі. Проана-лізовано зміст податкових правовідносин у сфері будівельної діяльності та виявлено особливості їх об’єктного та суб’єктного складу. 

Досліджено податково-правові аспекти залучення фінансово-правових моделей у будівництво. Розкрито особливості справляння окремих податків у будівельній галузі. 

Запропоновано шляхи удосконалення національного законодавства у сфері оподаткування будівельної діяльності через призму впровадження фінансових, податкових та галузевих європейських стандартів.

Видання розраховане на викладачів, аспірантів і студентів вищих навчаль-них закладів, практиків, долучених до правового супроводження будівельної галузі, а також усіх, хто цікавиться проблемами податкового права.

Предисловие

Дослідження данної проблематики, що представлена у даній монографії, присвячена розкриттю теоретичних та практичних проблем оподаткування будівельної діяльності в Україні. Основні завдання, поставлені у монографії, були пов’язані з розкриттям теоретико-правових та методологічних підходів щодо розуміння будівельної діяльності як об’єкта податково-правового регулювання; з аналізом податкових правовідносин у галузі будівництва та виявленням особливостей їх об’єктного та суб’єктного складу.

У роботі було проведено ґрунтовний аналіз податково-правових аспектів залучення фінансово-правових моделей у будівництво, розкрито особливості справляння окремих податків у сфері будівельної діяльності. Євроінтеграційний вектор розвитку України обумовив логічність включення до монографії розділу, присвяченого пошуку шляхів удосконалення національного законодавства у сфері оподаткування будівельної діяльності через призму впровадження європейських стандартів.

У ході дослідження були проаналізовані численні теоретико-моногра-фічні джерела, акти національного та європейського законодавства, міжнародні стандарти у галузі будівельної діяльності, фінансової звітності й бухгалтерського обліку, оподаткування, соціальних стандартів тощо. З метою комплексного розкриття обраної для дослідження проблематики за доцільне було обрано вивчення не лише суто юридичних (конституційних, фінансових, податкових, цивільних, господарських, земельних) аспектів, а й розробок філософії, економіки, будівництва й архітектури, технічних наук тощо.

Саме такий підхід дозволив всебічно розкрити такі поняття як «будівельна галузь», «будівельна діяльність», «будівництво» та дослідити податково-правові аспекти оподаткування учасників будівельної діяльності.

Україна реформує національне законодавство, у тому числі гармонізуючи його з європейськими нормами та імплементуючи відповідні європейські стандарти. При цьому перед державою стоїть завдання й приведення у відповідність між собою національного галузевого стандарту. Адже для нас не рідкісними є ситуації, коли навіть понятійний ряд відрізняється у податковому та спеціальному, у тому числі й будівельному, законодавстві. Що породжує численні проблеми у правозастосуванні та тягне за собою складні довготривалі спори. Все це обумовлює пошук теоретичних моделей та практичних порад у частині удосконалення не лише нормативного масиву, а й правозастосування.

Загальний аналіз монографічних й періодичних джерел дає можливість стверджувати, що, незважаючи на крайню актуальність обраної для дослідження проблематики стосовно оподаткування будівельної діяльності, вона практично не знайшла відображення у численних наукових дослідженнях із податкового права чи будівництва, зокрема й в економічному розрізі.

Однак проведення податкової реформи, необхідність імплементації європейських стандартів, а також створення сприятливих умов для залучення інвестицій у будівельну галузь вимагають не лише законодавчих змін, але й вироблення теоретичних підходів для таких змін та удосконалення правозастосування в цілому.

Саме вирішенню цих та інших проблем теоретико-прикладного характеру й стосується дана монографія, яка, сподіваємося, сприятиме систематизації наукових поглядів у досліджуваній сфері.

Характеристики
Автор
Кушнір І.М.
Издательство
Юрінком Iнтер
Тип издания
Монография
Год издания
2019
Количество страниц
432
ISBN
978-966-667-737-5
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х215 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог