Рекомендовано
Хіт продажів

Цивільний процес. Успішна адвокатська практика

(0)
Артикул: 153634

Переглянути зміст

Автор
Несінов О.М.
Видавництво
Норма права
Рік видання
2021
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

Книга написана адвокатом практиком з багаторічним досвідом. Вона містить процесуальні документи (позови, апеляційні та касаційні скарги), а також позитивні для автора та його клієнтів судові рішення в найбільш актуальних правовідносинах: сімейних, трудових, житлових, банківських, захисту прав... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
1 100 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ПонеділокВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Книга написана адвокатом практиком з багаторічним досвідом. Вона містить процесуальні документи (позови, апеляційні та касаційні скарги), а також позитивні для автора та його клієнтів судові рішення в найбільш актуальних правовідносинах: сімейних, трудових, житлових, банківських, захисту прав споживачів, відшкодування шкоди. Наведені деякі поради та рекомендації щодо тактики дій учасника процесу. 

Книга може бути корисною при підготовці до участі в цивільному процесі не тільки для адвокатів та юристів, але й для кожного громадянина.

Передмова

Напевно, кожен громадянин, а тим більше юрист чи адвокат може навести чисельні приклади щодо проблем у можливості захисту своїх прав в Україні, недоліків національного законодавства, роботи правоохоронної та судової системи, неврегульованості суспільних відносин, відсутності єдиної судової практики, несправедливому відношенні державних органів до людини тощо.

Це дуже чутливі та актуальні проблеми сучасності, але очевидно, що в суспільстві пріоритетним є попит не на інформацію з переліком існуючих проблем, а на інформацію щодо можливості їх вирішення.

На жаль, літератури з цього приводу дуже мало, а приклади з власної успішної практики адвокатів поодинокі та, як правило, наводяться лише в мережі Інтернет.

Цю прогалину намагається заповнити автор.

Дана книга є логічним продовженням теми досягнення успіху в судовому процесі, що раніше наведена автором в серії книг під назвою «Складові успіху у кримінальному процесі», але тепер стосується цивільного права та процесу. Останній, на відміну від кримінального процесу, регулює більш широкий обсяг правовідносин та стосується значно більшого кола осіб.

Якщо точніше, то стосується кожного, бо кожен з нас щоденно (інколи незалежно від власної волі та бажання) вступає в правовідносини купівлі-продажу, позики, трудові, житлові, сімейні, замовлення та надання послуг тощо.

Далеко не всі ці правовідносини відбуваються ідеально, законно і безспірно, а тому вірогідність участі в цивільному судовому процесі для кожного громадянина дуже велика. 

Для таких випадків і написана ця книга, в якій наведені приклади деяких (найбільш актуальних в суспільстві) успішних цивільних процесів автора, з їх коротким описом, процесу- альними документами та судовими рішеннями (про які більш детально зазначено в змісті книги). Наведені деякі поради стосовно тактики дій.

Кожен бажаючий може захищати свої права аналогічно автору, користуючись наведеними процесуальними документами та посилаючись на створену судову практику. Тим більше це актуально для практикуючих юристів, адвокатів.

Бажаю успіхів у захисті своїх прав!!!

З повагою, адвокат Несінов О. М.

Характеристики
Автор
Несінов О.М.
Видавництво
Норма права
Рік видання
2021
Кількість сторінок
556
ISBN
978-617-7850-17-4
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
1 кг
Формат
145х215 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог