• Главная
 • Криминальное право и процесс
 • Військові кримінальні правопорушення: Розділ ХІХ Особливої частини Кримінального кодексу України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини, Верховного Суду України, Верховного Суду, апеляційних і місцевих судів
Рекомендуем

Військові кримінальні правопорушення: Розділ ХІХ Особливої частини Кримінального кодексу України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини, Верховного Суду України, Верховного Суду, апеляційних і місцевих судів

(0)
Артикул: 153779

Смотреть содержание

Автор
Туркот М.С.
Издательство
Норма права
Год издания
2021
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У науково-практичному посібнику міститься характеристика військових кримінальних правопорушень, передбачених Розділом XIX Особливої частини Кримінального кодексу України.  Окреслено коло ознак, за допомогою яких здійснюється відмежування злочинів та кримінальних проступків від... Читать далее

Інші видання

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У науково-практичному посібнику міститься характеристика військових кримінальних правопорушень, передбачених Розділом XIX Особливої частини Кримінального кодексу України. 

Окреслено коло ознак, за допомогою яких здійснюється відмежування злочинів та кримінальних проступків від військових адміністративних і дисциплінарних правопорушень.

Особливу увагу укладачами приділено систематизації постатейних матеріалів з практикою Європейського суду з прав людини, Верховного Суду, Верховного Суду України, апеляційних і місцевих судів.

Окрім того, запропоновано підборку нормативно-правових актів у сфері національної безпеки і оборони, міжнародних конвенцій, які можуть бути використані правозастосовниками у практичній діяльності.

З метою швидкого та зручного доступу користувачів до цих матеріалів, надання можливості застосовувати їх у новітній редакції, у виданні використовуються QR-коди.

Посібник буде корисним для слідчих, адвокатів, прокурорів, суддів, юристів, які реалізують повноваження у військовій сфері, військовослужбовців, студентів і викладачів юридичних вищих навчальних закладів, так само усіх, хто цікавиться Воєнною організацією України.

Предисловие

З часу створення Української держави порушення вимог, закладених у військових артикулах, уложеннях, зводах, статутах, кодексах, завжди вважалося тяжким злочином і тягло суворе покарання аж до смертної кари.

Такий підхід законодавця до встановлення відповідальності за істотні порушення порядку і правил несення військової служби обумовлювався потребою у захисті держави від зовнішніх та внутрішніх загроз і небезпек.

Сьогодні система правопорушень проти військової служби складається з: кримінальних, адміністративних та дисциплінарних правопорушень, за вчинення яких можливе настання кримінальної, адміністративної, дисциплінарної та цивільно-правової відповідальності.

Після запровадження в Україні інституту кримінальних проступків система військових кримінальних правопорушень зазнала суттєвих змін, уперше включивши до свого складу, окрім військових злочинів, так само кримінальні проступки. Зокрема до правопорушень цього виду віднесено діяння, передбачені ч. 1 ст. 412 КК України (Необережне знищення або пошкодження військового майна) та ч. 1 ст. 435 КК України (Незаконне використання символіки Червоного Хреста, Червоного Півмісяця, Червоного Кристала та зловживання нею). Певні труднощі на практиці викликають питання відмежування військових злочинів та кримінальних проступків від військових адміністративних правопорушень, передбачених Главою 13-Б Особливої частини Кодексу України про адміністративні правопорушення (ст.ст. 17210-17220 КУпАП).

Тому під час підготовки посібника укладачами приділено особливу увагу систематизації постатейних матеріалів з практикою Європейського суду з прав людини, Верховного Суду, апеляційних і місцевих судів. Крім того, запропоновано підборку нормативно-правових актів у сфері національної безпеки і оборони, міжнародних конвенцій, які можуть бути використані правозасто-совникамиу практичній діяльності.

Маємо надію, що видання буде корисним для слідчих, адвокатів, прокурорів, суддів, юристів, які реалізують повноваження у військовій сфері, військовослужбовців, студентів і викладачів юридичних вищих навчальних закладів, так само усіх, хто цікавиться Воєнною організацією України.

  Зповагою

кандидат юридичних наук, доцент

Микола Туркот

Характеристики
Автор
Туркот М.С.
Издательство
Норма права
Год издания
2021
Количество страниц
478
ISBN
978-617-7850-27-3
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
1 кг
Формат
170х240 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог