• Главная
 • Военное право
 • Військові кримінальні правопорушення: Розділ ХІХ Особливої частини Кримінального кодексу України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини, Верховного Суду України, Верховного Суду, апеляційних і місцевих судів. Видання друге
Новинка
Рекомендуем

Військові кримінальні правопорушення: Розділ ХІХ Особливої частини Кримінального кодексу України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини, Верховного Суду України, Верховного Суду, апеляційних і місцевих судів. Видання друге

(0)
Артикул: 4592

Смотреть содержание

Автор
Туркот М.С., ещё 7
Издательство
Норма права
Год издания
2022
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Настільна книга кожного військовослужбовця! Враховані всі зміни законодавства від 24 лютого 2022 року. В укладанні видання взяли участь визнанні фахівці у воєнній та оборонній сфері - практичні працівники. У другому, перепрацьованому та доповненому виданні науково-практичного посібника... Читать далее

Інші видання

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Гонорар автора надсилається ЗСУ
В наличии
560 грн.
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Настільна книга кожного військовослужбовця! Враховані всі зміни законодавства від 24 лютого 2022 року. В укладанні видання взяли участь визнанні фахівці у воєнній та оборонній сфері - практичні працівники.

У другому, перепрацьованому та доповненому виданні науково-практичного посібника міститься характеристика військових кримінальних правопорушень, передбачених Розділом ХІХ Особливої частини Кримінального кодексу України.

Окреслено коло ознак, за допомогою яких здійснюється відмежування злочинів та кримінальних проступків від інших правопорушень проти військової служби. 

Проаналізовано зміст понять «бойовий імунітет», «застосування командиром заходів фізичного впливу», «застосування зброї», що на думку авторів, сприятиме правозастосовникам у практичній діяльності. 

Видання додатково доповнено постатейними матеріалами з практикою Європейського суду з прав людини, Верховного Суду, апеляційних і місцевих судів. Авторами запропоновано перелік нормативно-правових актів у сфері національної безпеки і оборони України, так само тих, що прийнято після 24.02.2022 року. Ці матеріали, що містять посилання на джерела Міжнародного гуманітарного права опрацьовано, систематизовано та розміщено в тексті стосовно кожної норми, передбаченої розділом ХІХ Особливої частини Кримінального кодексу України. 

З метою швидкого та зручного доступу користувачів до цих матеріалів, надання можливості застосовувати їх у новітній редакції, у виданні використовуються QR-коди. 

Посібник буде корисним для військовослужбовців, слідчих, адвокатів, прокурорів, суддів, юристів, які реалізують повноваження у військовій сфері, студентів і викладачів юридичних вищих навчальних закладів, так само усіх, хто цікавиться Воєнною організацією України.

Характеристики
Автор
Туркот М.С., Столітній А.В., Шмаленя С.В., Рябенко Г.М., Хоменко О.М., Шошура А.П., Личик С.Я., Александров В.М.
Издательство
Норма права
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2022
Количество страниц
512
ISBN
978-617-7850-50-1
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.8 кг
Формат
170х240 мм
Тираж
500
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог