Хит продаж

Юридичний копірайтинг. Прокачай свій процес

(0)
Артикул: 154135

Смотреть содержание

Автор
Манукян В.І.
Издательство
Норма права
Год издания
2021
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Чому, власне, «юридичний копірайтинг»? Навряд чи хто буде сперечатися, що, по суті, завдання юриста в суді – «переконати внутрішнє переконання судді». Під юридичним копірайтингом я маю на увазі, насамперед, майстерність юриста так використовувати слово, документ, інтелект, емоції, щоб направити... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
1 200 грн.
Характеристики
Аннотация
Отзывы (1)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Чому, власне, «юридичний копірайтинг»? Навряд чи хто буде сперечатися, що, по суті, завдання юриста в суді – «переконати внутрішнє переконання судді». Під юридичним копірайтингом я маю на увазі, насамперед, майстерність юриста так використовувати слово, документ, інтелект, емоції, щоб направити мислення судді в належному напрямку, так би мовити, «продати» йому свою версію фактів. Впертість останніх, зазвичай, значно перебільшена – в умілих руках вони досить пластичні. Когось подібні формулювання шокують, але такою є сувора юридична реальність. 

Ця книга не є збірником зразків позовних заяв. Автор не пропонує «шаблонів» – творів шаблонного жанру на сьогодні достатньо. Книга містить декілька позовних заяв і серед них одну «флагманську». Флагманську у тому сенсі, що вона акумулює в собі кращі концептуальні елементи такого процесуального документа, як позовна заява. До уваги читача представлені тексти, які дозволяють активізувати творче юридичне мислення. В цьому сенсі можна вважати, що цей посібник є віддзеркаленням філософії процесуального документа. 

Як говорив суддя Верховного суду США О. В. Голмс, не виключно логікою живе право і правосуддя. Емоційний компонент не є чужим у діяльності юриста, в тому числі в суді.  Є в книзі також додатки в жанрі, як стверджує автор, must read. Але останнє слово за читачем, яким може бути як юрист-початківець, так і досвідчений учасник судових баталій.

Характеристики
Автор
Манукян В.І.
Издательство
Норма права
Год издания
2021
Количество страниц
364
ISBN
978-617-7850-35-8
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
170х240 мм
Тираж
300
Отзывы
Юридичний копірайтинг. Прокачай свій процес
0.0 (0)
Юридичний копірайтинг. Прокачай свій процес

Издательство: Норма права

Количество страниц: 364

Переплет: твердый

Дуже добре, що такі книги з'являються
23 октября 2023 11:48

Комментарий:

Дуже добре, що такі книги з'являються в продажу. Це говорить про те, що в Україні збільшується прошарок професійних юристів, які готові витрачати кошти на навчання і розширення свого кругозору замість того, щоб керуватися максимами викладачів з 1990-х років. Але. Більше половини книги - це тексти заяв, скарг, пояснень і, що дійсно здивувало, судових рішень. При цьому "Юридичний копірайтинг" продається дорожче, ніж класична книга Брайана Гарнера "Legal Writing in Plain English" на амазоні.

Антон
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог