Black Friday

Захист прав інвесторів у сфері господарювання: теоретико-правовий аспект

(0)
Артикул: 15251
Захист прав інвесторів у сфері господарювання: теоретико-правовий аспект

Смотреть содержание

Автор
Хрімлі О.Г.
Издательство
Юрінком Iнтер
Год издания
2017
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У монографії розглянуто теоретико-правові аспекти захисту прав інвесторів у сфері господарювання. Сформульовано поняття й особливості інституту захисту прав інвесторів у сфері господарювання. Розглянуто співвідношення публічно-правових і приватноправових інтересів у сфері захисту прав... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У монографії розглянуто теоретико-правові аспекти захисту прав інвесторів у сфері господарювання. Сформульовано поняття й особливості інституту захисту прав інвесторів у сфері господарювання.

Розглянуто співвідношення публічно-правових і приватноправових інтересів у сфері захисту прав інвесторів. Проаналізовано законодавство щодо захисту прав інвесторів у сфері господарювання. Запропоновано класифікацію форм захисту прав інвесторів у сфері господарювання та надано іх теоретико-правовий аналіз.

Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів юридичних і економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, юристів-практиків, працівників судових органів, органів державної влади й місцевого самоврядування.

Предисловие

Питання залучення інвестицій набуває особливої значущості в період, коли потрібно вирішувати економічні проблеми в Україні. Необхідність залучення додаткових коштів для вирішення економічних проблем спонукає законодавця шукати оптимальні варіанти для покращення інвестиційного клімату в державі. Проте інвестори не мають бажання вкладати кошти в країни, в яких належним чином не забезпечено захист їх прав та законних інтересів. Таким чином, однією зі складових сприятливого інвестиційного клімату в Україні є забезпечення належного захисту прав інвесторів у сфері господарювання, тому проблеми, пов’язані із захистом прав інвесторів у сфері господарювання, потребують першочергового вирішення.

Окремі питання, які є складовими інституту захисту прав інвесторів у сфері господарювання, досліджувались вченими й практиками як в Україні, так і за кордоном. Проте комплексне теоретико-правове дослідження інституту захисту прав інвесторів у сфері господарювання відсутнє та, як слідство, немає всебічної теоретичної моделі захисту прав інвесторів у сфері господарювання. У зв’язку із зазначеним проблеми захисту прав інвесторів вирішуються фрагментарно, що має негативні наслідки для інвесторів. Відсутність цілісної теоретичної моделі захисту прав інвесторів у сфері господарювання не дозволяє розробити системного підходу до питання захисту прав інвесторів у сфері господарювання, що є вагомою перешкодою для залучення інвестицій, як національних, так й зарубіжних, в економіку України.

Теоретична модель захисту прав інвесторів у сфері господарювання передбачає, по-перше, визначення інституту захисту прав інвесторів у сфері господарювання та його складових, а саме: форм, способів, засобів захисту прав інвесторів у сфері господарювання та їх взаємозв’язок; по-друге, обґрунтування співвідношення публічно-правових й приватноправових інтересів у процесі захисту прав інвесторів; по-трете, дозволяє запропонувати напрями модернізації норм права, що регулюють питання захисту прав інвесторів у сфері господарювання.
 

У 2016 р. Конституція України зазнала значних змін у частині регулювання питань здійснення правосудця, також із 30 вересня цього року вступив у законну силу Закон України «Про судоустрій і статус суддів», який пропонує новий порядок судоустрою в Україні. Згадані норми права потребують ретельного вивчення й глибокого аналізу, що дозволить з’ясувати новітні підходи законодавця щодо питання захисту прав інвесторів у сфері господарювання у судовому порядку, побачити недоробки як теоретичного, так й практичного характеру та запропонувати напрями їх подолання.

Все вищезгадане демонструє актуальність питань, що досліджуються в монографії, та свідчить про доцільність побудови всебічної теоретичної моделі захисту прав інвесторів у сфері господарювання на основі комплексного теоретико-правового дослідження інституту захисту прав інвесторів у сфері господарювання та з урахуванням новітніх норм права.

Характеристики
Автор
Хрімлі О.Г.
Издательство
Юрінком Iнтер
Тип издания
Монография
Год издания
2017
Количество страниц
328
ISBN
978-966-667-688-0
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х215 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог