Складові успіху у кримінальному процесі

(0)
Артикул: 14890

Смотреть содержание

Автор
Несінов О.М.
Издательство
Видавництво "Права людини"
Год издания
2018
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Увага! Вже вийшло оновлене видання доповнене та об'єднане з двох книг - видання доступне за посиланням . Це науково-практичне видання є результатом власної багаторічної (більш ніж 30 років) успішної судової практики автора-адвоката Несінова Олега Миколайовича, переможця у Всеукраїнському... Читать далее

Інші видання

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Увага! Вже вийшло оновлене видання доповнене та об'єднане з двох книг - видання доступне за посиланням.

Це науково-практичне видання є результатом власної багаторічної (більш ніж 30 років) успішної судової практики автора-адвоката Несінова Олега Миколайовича, переможця у Всеукраїнському конкурсі «Адвокат 2016 року» в номінації «Найкращий адвокат у кримінальному праві» (перемога ґрунтувалася на основі кількості виграшних процесів).

Книга містить прогалини та недоліки у кримінально-процесуальному законодавстві та слідчо-судовій практиці, які майже не досліджуються, але мають бути використані адвокатами-захисниками у досягненні виграшу у процесі.

Адвокат-автор наводить дуже корисні тактичні прийоми та дії адвоката, які стосуються призначення та проведення експертиз, оглядів, обшуків, визнання доказів недопустимими та інше.

Науково-практичне видання містить приклади власної практики адвоката-автора та процесуальні документи (кримінальне провадження), що складені ним й допомогли перемогти у багатьох кримінальних процесах, а саме:

- клопотання про повернення обвинувального акту прокурору,
- апеляція на ухвалу суду про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою,
- касаційна скарга за ст.ст. 307,309 КК,
- клопотання про звільнення від покарання за хворобою,
- встановлення строку для надання доказів та інші.

Науково-практичне видання також містить приклади судової практики Верховного Суду України (ВСУ) та Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) у кримінальних справах. Книга буде слушним помічником у досягненні виграшу у кримінальному процесі і буде корисною практикуючим юристам, майбутнім адвокатам, студентам, а також всім, кого цікавить дана тематика.

Предисловие

Жоден закон, як і будь-який інший продукт людської праці, не може бути досконалим і бездоганним. Тим більше не варто очікувати однакового суб'єктивного розуміння та тлумачення юристами, правниками певних норм кримінального-процесуального закону (звідси й прислів'я — «два юристи — три думки»). Лише згодом, у перебігу судової практики певні розбіжності в тлумаченні та застосуванні деяких суперечливих положень закону зменшуються або зникають. Але у перебігу цього процесу для адвоката було б не професійно не виявляти та не застосовувати недосконалі положення КПК України задля користі своєї сторони.

У деяких питаннях правозастосування судово-слідча практика також іде хибним шляхом, унаслідок чого сотні справ (проваджень) розглядаються шаблонно, а учасники процесу не помічають, а іноді й не замислюються про наявність порушень, аж доки не станеться якась вагома подія — чи то рішення ЄСГІЛ, чи то роз'яснення Вищої судової інстанції або КСУ, тощо. Одним із останніх таких прикладів стало рішення КСУ від 23.11.2017 р, у якому суд визнав неконституційною практику продовження строків тримання під вартою судом без клопотання про це сторони обвинувачення. Проте невірне правозастосування тривало багато років, і подібні порушення напевно є наявними й зараз.

Вважаю, що для успіху в процесі саме адвокати мають бути ініціаторами зміни поглядів на певні звичні питання правозастосування, які залишаються поза увагою суддів та учасників кримінального процесу. Саме на такі питання я звертаю увагу в цій книзі та пропоную власну думку стосовно деяких недосконалих положень КПК України, прогалин слідчо-судової практики та можливості їхнього використання для формування позиції захисту й досягнення успіху в процесі.

Не претендую на те, що моя правова позиція є єдиною вірною. Але вона є обґрунтованою й багато разів приносила свої позитивні плоди в кримінальних процесах, у яких я беру участь протягом більш, ніж ЗО років.

Наведена в книзі власна успішна судова практика та перемога у Всеукраїнському конкурсі «Адвокат року» в номінації «Найкращий адвокат у кримінальному праві» (яка ґрунтувалася на оцінці виграшних процесів) є тому підтвердженням. Бажаю успіхів в ознайомленні з порадами та застосуванні їх на практиці.

Хочу подякувати колегам-адвокатам та організаціям, які в різний спосіб, прямо чи опосередковано, допомогли мені отримати певний адвокатський досвід: Ярославу Зейкану, (Київ); Геннадію Токареву, (Харків); Аркадію Бущенку, (Київ); Харківській правозахисній групі (Є. Захаров); Українській Гельсінській спілці з прав людини (О. Павленко); Українській фундації правової допомоги (М. Сіома).

Характеристики
Автор
Несінов О.М.
Издательство
Видавництво "Права людини"
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2018
Количество страниц
292
ISBN
978-617-7391-20-2
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог