• Главная
 • Адвокатура
 • Закон України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність": постатейна систематизація окремих правових позицій Верховного Суду

Закон України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність": постатейна систематизація окремих правових позицій Верховного Суду

(0)
Артикул: 153335
Закон України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність": постатейна систематизація окремих правових позицій Верховного Суду

Смотреть содержание

Автор
Гловюк І.В., ещё 3
Издательство
Фенікс
Год издания
2020
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У практичному посібнику здійснено систематизацію витягів з постанов та ухвал Верховного Суду станом на 1 липня 2020 року за статтями Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Посібник є першим друкованим виданням, у якому за статтями Закону України «Про адвокатуру та адвокатську... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У практичному посібнику здійснено систематизацію витягів з постанов та ухвал Верховного Суду станом на 1 липня 2020 року за статтями Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Посібник є першим друкованим виданням, у якому за статтями Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» систематизовано правові позиції Верховного Суду за усіма юрисдикціями.

Посібник буде корисним для адвокатів, помічників і стажистів адвокатів, здобу-вачів вищої освіти й усіх, хто цікавиться проблемами адвокатури та адвокатської діяльності.

Предисловие

Закон України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» є чинним більш ніж сім років. Цей час показав важливість юридичної визначеності у регламентації організації та діяльності адвокатури як тієї інституції, завданням якої є служіння Людині, Праву, захист прав і свобод людини від посягань, і яка має ґрунтовну деонтологічну основу. Саме тому питання регламентації адвокатської діяльності загалом, та застосування положень Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» не може залишатися осторонь інтересів усієї адвокатської спільноти, особливо зважаючи на те, що певні правові питання, пов’язані із організацією та діяльністю адвокатури, вирішуються у судах усіх юрисдикцій.

Сам тому у колектива АО «Баррістерс» виникла цікава ідея - репрезентувати зміст Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» у правових позиціях Верховного Суду, зважаючи на те, що саме перед Верховним Судом стоїть завдання забезпечувати сталість та єдність судової практики у порядку та спосіб, визначені процесуальним законом.

Разом з тим, ця практика Верховного Суду не завжди є послідовною, вона розвивається, уточнюється, що і видно із витягів з постанов, ухвал, розмішених у цій книзі, що вимагає від адвокатів постійної діяльності по внесенню відповідних змін у діючі роз’яснення судів.

Без сумніву, усі правові позиції, розміщені у книзі, будуть цікавими для адвокатської спільноти, оскільки вони стосуються прикладних питань організації та діяльності адвокатури, які, на жаль, було неможливо вирішити без звернення до судового порядку захисту прав (наприклад, у аспекті гонорару та витрат на правову допомогу) або без висловлення думки Верховного Суду щодо правильності тлумачення тих чи інших норм (наприклад, щодо підтвердження повноважень у кримінальному провадженні).

Особливо цікавими, як на особисту думку, є позиція щодо позасудового порядку розвязання спорів стосовно порядку денного конференції адвокатів, місця її проведення, обирання голови та членів ради адвокатів регіону, обрання делегатів на з’їзд адвокатів України та деяких інших; правової оцінки правильності та обґрунтованості рішення про притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності; моменту вчинення дисциплінарного проступку; пропорційності витрат на правову допомогу; специфіки предмету адвокатських запитів; поняття «зловживання процесуальними правами».

Це видання, без сумніву, буде корисним усім, хто хоче розуміти останні тенденції практики Верховного Суду щодо організації та діяльності адвокатури, та має бути використане при підвищенні кваліфікації адвокатів.

Голова Ради адвокатів Одеської області,
заслужений юрист України
Йосип Львович Бронз

Характеристики
Автор
Гловюк І.В., Пономаренко Д.В., Пашковський М.І., Жовтан Ю.В.
Издательство
Фенікс
Год издания
2020
Количество страниц
424
ISBN
978-966-928-537-9
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
1 кг
Формат
170х240 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог