Зловживання процесуальними правами в адміністративному судочинстві: питання теорії та практики

(0)
Артикул: 153917
Зловживання процесуальними правами в адміністративному судочинстві: питання теорії та практики

Смотреть содержание

Автор
Дроботов І.С.
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2020
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Монографія присвячена актуальним проблемам зловживання процесуальними правами в адміністративному судочинстві. Комплексний аналіз наукових джерел, джерел національного права та досвіду зарубіжних країн дозволив визначити місце інституту зловживання процесуальними правами в системі права України... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
400 грн.
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Монографія присвячена актуальним проблемам зловживання процесуальними правами в адміністративному судочинстві. Комплексний аналіз наукових джерел, джерел національного права та досвіду зарубіжних країн дозволив визначити місце інституту зловживання процесуальними правами в системі права України та системі адміністративного процесуального права. Особлива увага приділяється встановленню та обґрунтуванню співвідношення меж реалізації права на судовий захист, доступ до суду та зловживання процесуальними правами в адміністративному судочинстві. 

На підставі аналізу норм чинного адміністративного процесуального законодавства визначено, що поряд із гарантією реалізації належного особі процесуального права на судовий захист, вказане право не є абсолютними та може бути обмеженим (зловживання правом на позов в адміністративному судочинстві є неприпустимим). 

Виокремлено проблеми нормативної бази та правозастосування, запропоновано способи вдосконалення законодавства та вирішення проблемних питань судової практики щодо констатації на національному рівні випадків зловживання процесуальними правами. 

З огляду на узагальнення правозастосовчої практики, пропонуються шляхи вирішення існуючих проблем стосовно законодавчого інструментарію та механізму його практичного застосування, який попереджатиме, зменшуватиме, присікатиме зловживання процесуальними правами в адміністративному судочинстві, а за необхідності – дозволятиме застосовувати відповідні заходи процесуального примусу.

Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів юридичних факультетів, а також читачів, які цікавляться актуальними проблемами зловживання процесуальними правами.

Характеристики
Автор
Дроботов І.С.
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2020
Количество страниц
176
ISBN
978-996-992-359-2
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог