Зловживання процесуальними правами в адміністративному судочинстві: питання теорії та практики

(0)
Артикул: 153917
Зловживання процесуальними правами в адміністративному судочинстві: питання теорії та практики

Переглянути зміст

Автор
Дроботов І.С.
Видавництво
Видавничий дім "Гельветика"
Рік видання
2020
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

Монографія присвячена актуальним проблемам зловживання процесуальними правами в адміністративному судочинстві. Комплексний аналіз наукових джерел, джерел національного права та досвіду зарубіжних країн дозволив визначити місце інституту зловживання процесуальними правами в системі права України... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
240 грн.
Характеристики
Анотація
Відгуки (0)
СуботаВідправка до 16.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Монографія присвячена актуальним проблемам зловживання процесуальними правами в адміністративному судочинстві. Комплексний аналіз наукових джерел, джерел національного права та досвіду зарубіжних країн дозволив визначити місце інституту зловживання процесуальними правами в системі права України та системі адміністративного процесуального права. Особлива увага приділяється встановленню та обґрунтуванню співвідношення меж реалізації права на судовий захист, доступ до суду та зловживання процесуальними правами в адміністративному судочинстві. 

На підставі аналізу норм чинного адміністративного процесуального законодавства визначено, що поряд із гарантією реалізації належного особі процесуального права на судовий захист, вказане право не є абсолютними та може бути обмеженим (зловживання правом на позов в адміністративному судочинстві є неприпустимим). 

Виокремлено проблеми нормативної бази та правозастосування, запропоновано способи вдосконалення законодавства та вирішення проблемних питань судової практики щодо констатації на національному рівні випадків зловживання процесуальними правами. 

З огляду на узагальнення правозастосовчої практики, пропонуються шляхи вирішення існуючих проблем стосовно законодавчого інструментарію та механізму його практичного застосування, який попереджатиме, зменшуватиме, присікатиме зловживання процесуальними правами в адміністративному судочинстві, а за необхідності – дозволятиме застосовувати відповідні заходи процесуального примусу.

Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів юридичних факультетів, а також читачів, які цікавляться актуальними проблемами зловживання процесуальними правами.

Характеристики
Автор
Дроботов І.С.
Видавництво
Видавничий дім "Гельветика"
Рік видання
2020
Кількість сторінок
176
ISBN
978-996-992-359-2
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог