Складові успіху у кримінальному процесі
- Автор
- Несінов О.М.
- Видавництво
- Видавництво "Права людини"
- Рік видання
- 2018
- Палітурка
- м'яка
Анотація
Увага! Вже вийшло оновлене видання доповнене та об'єднане з двох книг - видання доступне за посиланням . Це науково-практичне видання є результатом власної багаторічної (більш ніж 30 років) успішної судової практики автора-адвоката Несінова Олега Миколайовича, переможця у Всеукраїнському... Читати далі
Інші видання
- Самовивізбезкоштовно
- Нова Поштавід 65 грн.
- Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
- Онлайн-оплата
- єПідтримка
- Готівка при отриманні
- Термінал / готівка при самовивозі
- Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Увага! Вже вийшло оновлене видання доповнене та об'єднане з двох книг - видання доступне за посиланням.
Це науково-практичне видання є результатом власної багаторічної (більш ніж 30 років) успішної судової практики автора-адвоката Несінова Олега Миколайовича, переможця у Всеукраїнському конкурсі «Адвокат 2016 року» в номінації «Найкращий адвокат у кримінальному праві» (перемога ґрунтувалася на основі кількості виграшних процесів).
Книга містить прогалини та недоліки у кримінально-процесуальному законодавстві та слідчо-судовій практиці, які майже не досліджуються, але мають бути використані адвокатами-захисниками у досягненні виграшу у процесі.
Адвокат-автор наводить дуже корисні тактичні прийоми та дії адвоката, які стосуються призначення та проведення експертиз, оглядів, обшуків, визнання доказів недопустимими та інше.
Науково-практичне видання містить приклади власної практики адвоката-автора та процесуальні документи (кримінальне провадження), що складені ним й допомогли перемогти у багатьох кримінальних процесах, а саме:
- клопотання про повернення обвинувального акту прокурору,
- апеляція на ухвалу суду про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою,
- касаційна скарга за ст.ст. 307,309 КК,
- клопотання про звільнення від покарання за хворобою,
- встановлення строку для надання доказів та інші.
Науково-практичне видання також містить приклади судової практики Верховного Суду України (ВСУ) та Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) у кримінальних справах. Книга буде слушним помічником у досягненні виграшу у кримінальному процесі і буде корисною практикуючим юристам, майбутнім адвокатам, студентам, а також всім, кого цікавить дана тематика.
Жоден закон, як і будь-який інший продукт людської праці, не може бути досконалим і бездоганним. Тим більше не варто очікувати однакового суб'єктивного розуміння та тлумачення юристами, правниками певних норм кримінального-процесуального закону (звідси й прислів'я — «два юристи — три думки»). Лише згодом, у перебігу судової практики певні розбіжності в тлумаченні та застосуванні деяких суперечливих положень закону зменшуються або зникають. Але у перебігу цього процесу для адвоката було б не професійно не виявляти та не застосовувати недосконалі положення КПК України задля користі своєї сторони.
У деяких питаннях правозастосування судово-слідча практика також іде хибним шляхом, унаслідок чого сотні справ (проваджень) розглядаються шаблонно, а учасники процесу не помічають, а іноді й не замислюються про наявність порушень, аж доки не станеться якась вагома подія — чи то рішення ЄСГІЛ, чи то роз'яснення Вищої судової інстанції або КСУ, тощо. Одним із останніх таких прикладів стало рішення КСУ від 23.11.2017 р, у якому суд визнав неконституційною практику продовження строків тримання під вартою судом без клопотання про це сторони обвинувачення. Проте невірне правозастосування тривало багато років, і подібні порушення напевно є наявними й зараз.
Вважаю, що для успіху в процесі саме адвокати мають бути ініціаторами зміни поглядів на певні звичні питання правозастосування, які залишаються поза увагою суддів та учасників кримінального процесу. Саме на такі питання я звертаю увагу в цій книзі та пропоную власну думку стосовно деяких недосконалих положень КПК України, прогалин слідчо-судової практики та можливості їхнього використання для формування позиції захисту й досягнення успіху в процесі.
Не претендую на те, що моя правова позиція є єдиною вірною. Але вона є обґрунтованою й багато разів приносила свої позитивні плоди в кримінальних процесах, у яких я беру участь протягом більш, ніж ЗО років.
Наведена в книзі власна успішна судова практика та перемога у Всеукраїнському конкурсі «Адвокат року» в номінації «Найкращий адвокат у кримінальному праві» (яка ґрунтувалася на оцінці виграшних процесів) є тому підтвердженням. Бажаю успіхів в ознайомленні з порадами та застосуванні їх на практиці.
Хочу подякувати колегам-адвокатам та організаціям, які в різний спосіб, прямо чи опосередковано, допомогли мені отримати певний адвокатський досвід: Ярославу Зейкану, (Київ); Геннадію Токареву, (Харків); Аркадію Бущенку, (Київ); Харківській правозахисній групі (Є. Захаров); Українській Гельсінській спілці з прав людини (О. Павленко); Українській фундації правової допомоги (М. Сіома).
- Автор
- Несінов О.М.
- Видавництво
- Видавництво "Права людини"
- Тип видання
- Практичний посібник
- Рік видання
- 2018
- Кількість сторінок
- 292
- ISBN
- 978-617-7391-20-2
- Палітурка
- м'яка
- Мова
- українська
- Вага
- 0.5 кг
- Формат
- 145х200 мм
- Наклад
- 100