Рекомендовано

Правомірні очікування. Збірка статей

(0)
Артикул: 153653

Переглянути зміст

Автор
Спасибо-Фатєєва І.В.
Видавництво
ЭКУС
Рік видання
2020
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

У збірці зібрані статті науковців, владоможців та фахівців з тематики правомірних очікувань. Суддівський корпус, заступник міністра юстиції, адвокати і, звичайно, науковці спільними зусиллями надали можливість розкрити поняття правомірних очікувань як воно склалося в українській судовій практиці... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
350 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ВівторокВідправка до 16.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У збірці зібрані статті науковців, владоможців та фахівців з тематики правомірних очікувань. Суддівський корпус, заступник міністра юстиції, адвокати і, звичайно, науковці спільними зусиллями надали можливість розкрити поняття правомірних очікувань як воно склалося в українській судовій практиці та в практиці Європейського суду з прав людини.

Крім статей, у збірці поміщені витяги з рішень Європейського суду з прав людини, ознайомлення з якими після прочитання статей надасть читачеві змогу скласти власне бачення з приводу правомірних очікувань.

Передмова

Немає нічого гіршого, аніж чекати та наздоганяти, - говорить народна мудрість, із чим важко не погодитися. Втім, є й ще одне прислів’я: з двох зол обирають менше. Як на мене, то менше зло - це наздоганяти, адже активна поведінка особи все-таки дає їй шанс, все-таки від особи щось, але залежить. А от пасивно чекати - це вже стан, коли від особи не залежить нічого. Вона вже вичерпала всі свої можливості і покладається на обставини. У цьому стані вона «перебирає» десятки та сотні разів усе, що з нею відбулося, прокручує різні варіанти майбутніх подій, а можливо, навіть перебуває на межі розчарування і хоча й слабкої, але надії.

Майже всі ці обриси властиві і «правомірним очікуванням», про які йдеться в цій збірці. Судова практика, вводячи це поняття і навіть більше того - поняття «права очікування», доволі легковажно поставилася до цього. Начебто вживання «зручного» терміна, запозиченого з практики Європейського суду з прав людини, саме по собі робить все ясним і зрозумілим. Однак це далеко не так.

Ми зробили спробу розібратися з феноменом «правомірного очікування», присвятивши цій тематиці веб-конференцію, в якій брали участь провідні науковці та фахівці. Цей захід отримав чималий резонанс, що й стало поштовхом видати збірку статей на цю тему, залучивши до неї не лише спікерів конференції, а й інших наших колег, які аналізували «правомірні очікування» у площині теорії права та цивільного права. Здається, що це рішення стане на користь поглиблення уявлення про «правомірні очікування».

Для тих же читачів, кого цікавлять суто прагматичні аспекти цієї тематики, є можливість почерпати інформацію зі статей суддів, але не тільки, оскільки науковці широко спираються на судову практику, розмірковуючи про явище «правомірних очікувань».

Заради зручності вирішено навести й витяги з рішені. ('нроікНсі.мно суду з прав людини, про які йдеться в статтях.

Ця збірка буде корисною для всіх, хто «переймаї п.си» коисірукції ю «правомірних очікувань».

Проф. І. Спасибо-Фитєєва

Характеристики
Автор
Спасибо-Фатєєва І.В.
Видавництво
ЭКУС
Рік видання
2020
Кількість сторінок
250
ISBN
978-617-7934-05-8
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог