Стимули у службовому праві України: питання теорії та практики

(0)
Артикул: 153913
Стимули у службовому праві України: питання теорії та практики

Переглянути зміст

Автор
Титаренко М.В.
Видавництво
Видавничий дім "Гельветика"
Рік видання
2020
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

У монографії досліджено та узагальнено положення правової доктрини щодо розуміння службового права, місця і ролі його у системі права та запропоноване авторське розуміння службового права як сфери об’єктивізації стимулів. Проведено системний аналіз стимулів у службовому праві України,... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
190 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
СуботаВідправка до 16.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У монографії досліджено та узагальнено положення правової доктрини щодо розуміння службового права, місця і ролі його у системі права та запропоноване авторське розуміння службового права як сфери об’єктивізації стимулів.

Проведено системний аналіз стимулів у службовому праві України, виокремлено проблеми у їх правовому регулюванні та правозастосовчій практиці, визначено перспективи їх удосконалення з наданням пропозицій з вирішення виявлених проблем.

Результати дослідження можуть бути використані шляхом використання основних положень роботи при проведенні семінарських і практичних занять та підготовці відповідних матеріалів, зокрема у формі схем і таблиць, для навчальної літератури та навчально-методичних матеріалів.

Передмова

В сучасних умовах докорінного реформування державотворення та правотворення в Україні, нерозривно пов’язаного із змістовною, функціональною модифікацією публічної служби, актуальності набуває пошук таких засобів впливу на суб’єктів, уповноважених на виконання завдань держави та місцевого самоврядування, реалізацію та захист публічних інтересів, які б спонукали їх не лише до виконання своїх професійний обов’язків, а й підвищення ефективності та результативності своєї діяльності, були б адекватною реакцією на різні прояви новаціності, креативності останньої тощо. Роль таких засобів цілком логічно відіграють стимули, правові засади використання ресурсу яких визначаються нормами службового права. З огляду на суттєву модифікацію сучасних вітчизняних новаційних підходів щодо предмету, методу, місця і ролі службового права у системі національного права, істотного значення набувають питання, як безпосередньо пов’язані із службовим правом як сферою об’єктивізації таких стимулів, так й із унікальним ресурсом самих стимулів у службовому праві (ознаками, їх видовим розмаїттям, безпосередніми підставами, процедурним аспектом тощо); як його інституту, а отже й із формуванням новітнього такого, що враховує останні досягнення вітчизняної та зарубіжної правової, в т.ч. й галузевої доктрини, стратегічні пріоритети розвитку публічної служби в умовах євроінтеграції та глобалізації правових процесів, наукового базису для досконалого за змістом та ефективного у застосуванні законодавства (в т.ч. й кодифікованого) про публічну службу у аспекті закріплення засад використання ресурсу стимулів у їх вузькому розумінні. З огляду на унікальність категорії «стимул», підґрунтям для робот слугували праці з філософських, економічних, психологічних наук (праці О. Бегматова, Ю. Тихонравова, М. Карліна, О. Чумаченко, Н. Мазур,В. Клецького, В. Шпель тощо), а також вітчизняних та зарубіжних вчених з теорії держави та права (роботи Ю. Тихомирова, А. Малька, C. Мірошник, І. Луценка, В. Красовської, Р. Калюжного, О. Лапка, Т. Пікуля, та ін.), вчених-представників галузевих правових наук – цивільного (роботи С. Максименко, та ін.), трудового (роботи М. Дей, C. Венедіктова та ін.), земельного (роботи І. Іконицького та ін.), кримінального (праці В. Галкіна та ін.), адміністративного (праці В. Колпакова, Т. Коломоєць, О. Стрельченко, О. Дрозда, О. Миколенка, О. Кузьменко та ін.) права, як і фундаментальні положення наукових робіт, безпосередньо присвячених питанням службового права (наприклад, роботи Т. Аніщенко, Ю. Старилова, Д. Припутня, Ю. Битяка, Р. Мельника, C. Ківалова, Л. Біли-Тіунової, А. Шарої, Ю. Пирожкової, C. Федчишина, О. Гришковця та ін.).

Проте, незважаючи на таке розмаїття наукових праць, безпосередньо присвячених проблематиці стимулам у службовому праві України комплексних фахових наукових робіт немає.

Характеристики
Автор
Титаренко М.В.
Видавництво
Видавничий дім "Гельветика"
Рік видання
2020
Кількість сторінок
168
ISBN
978-966-992-487-2
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог