• Головна
 • Медичне право
 • Сурогатне материнство. Настільна книга адвоката, лікаря, сурмами, генетичних батьків та правоохоронця

Сурогатне материнство. Настільна книга адвоката, лікаря, сурмами, генетичних батьків та правоохоронця

(0)
Артикул: 154070
Сурогатне материнство. Настільна книга адвоката, лікаря, сурмами, генетичних батьків та правоохоронця

Переглянути зміст

Автор
Триньова Я.О.
Видавництво
Норма права
Рік видання
2021
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

Видання є першою комплексною роботою в цій сфері в Україні і містить в собі інформацію, необхідну всім учасникам правовідносин у сфері сурогатного материнства. Матеріал зібраний протягом декількох років з робочих нотаток під час особистої практики в цій сфері не тільки в якості адвоката, але... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
800 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ПонеділокВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Видання є першою комплексною роботою в цій сфері в Україні і містить в собі інформацію, необхідну всім учасникам правовідносин у сфері сурогатного материнства. Матеріал зібраний протягом декількох років з робочих нотаток під час особистої практики в цій сфері не тільки в якості адвоката, але правоохоронця і науковця. В книзі відображено майже всі ключові проблеми, які виникають в цих правовідносинах та запропоновані шляхи їх вирішення. 

Рекомендації з виявлення та розкриття правопорушень у сфері ДРТ стануть в нагоді як для правоохоронців так і для інших осіб. Сурогатним матерям ознайомлення із змістом цього видання – є обов’язковим (!), адже вони, після народженої у програмі сурогатного материнства дитини, є найбільш юридично вразливі. Потенційним батькам (українським та іноземцям) теж буде корисно знати про всі проблеми, з якими вони можуть стикнутися під час їх участі у програмі сурогатного материнства. 

Заклади охорони здоров’я/лікарі, які практикують в цій сфері знайдуться для себе цінну інформацію, використання якої зможе убезпечити їх від кримінальної відповідальності за вчинення кримінальних правопорушень у сфері ДРТ. 

Якщо ви плануєте практикувати в цій сфері (адвокат, правоохоронець, сурогатна матір, компанії-посередники чи заклад охорони здоров’я) – то без цієї настільної книги вам не обійтись!

Передмова
Сурогатне материнство належить до одного з методів лікування безпліддя, зокрема жіночого. В Україні достатньо лояльне законодавство в цій сфері, завдяки чому гарантуються права потенційних батьків на народжену у програмі сурогатного материнства дитину, визначено статус дитини та сурогатної матері у відношенні дитини та потенційних батьків, потенційним батькам дитини відразу видається свідоцтво про народження дитини з іменами потенційних батьків.
 
Окрім наведеного, в Україні наявні діагностичні процедури починаючи зі стадії створення зіготи, застосування яких здатне з великою вірогідністю попередити патології розвитку плоду,  відтак і народження дитини із фізичними вадами розвитку.
 
Разом з тим ціни на послуги із сурогатного материнства є значно нижчими в порівнянні із європейськими чи американськими.
 
Все це робить медичний туризм в Україну з цього напряму досить популярним.
 
Враховуючи встановлення законодавчої заборони на цей метод лікування жіночого безпліддя в деяких країнах світу, часто в Україну приїздять громадяни саме з цих країн з метою отримання довгоочікуваної дитини. І хоча на території України на ці іноземні пари поширюється законодавство України, однак вони все одно залишаються у громадянському зв’язку із країною свого громадянства, а відтак знаходяться під юрисдикцією законодавства своєї країни, що породжує певні труднощі.
 
Відповідально заявляю Вам, що діяльність у сфері сурогатногоматеринства можна порівняти із ходою по лезу бритви або краю провалля. Без кваліфікованого адвоката, бажано фахівця в сфері кримінального права, всім учасникам цих правовідносин в жодному разі не обійтися!
 
Представлена книга є якісним помічником, однак вона є тільки одним з інструментів, наданих в допомогу, і не може бути єдиним! Наскільки могла, я описала стандартні ситуації і деякі нестандартні, що траплялись в моїй практиці. Однак життя настільки багатогранне, що може виникнути ситуація, в якій прийняти своєчасне і вірне рішення може тільки кваліфікований спеціаліст.
 
В моєму Instagram, ви можете знайти мої пропозиції з вирішення спірних питань в цій сфері, викладені простою мовою для широкого кола читачів. В більш докладному, науковому форматі з ними можна ознайомитись в наукових часописах, на які зазвичай наявні посилання.
 
На завершення, зазначу, що до адвоката, як до лікаря, потрібно звертатись на стадії профілактики захворювання, а не в термальній його стадії, коли вже жодні гроші, зусилля не можуть повернути до життя пацієнта. Зволікання в отриманні юридичної допомоги так само небезпечно як і зволікання в отриманні своєчасної медичної допомоги. Пам’ятайте про це, шановні читачі!
 
Бажаю вам бути правослухняними громадянами і да обмине вас юридична відповідальність! ))
З повагою
Ваш адвокат
Яна Триньова

 

Характеристики
Автор
Триньова Я.О.
Видавництво
Норма права
Рік видання
2021
Кількість сторінок
356
ISBN
978-617-7850-34-1
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
1 кг
Формат
145х215 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог