Новинка!

Кримінальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини

(0)
Артикул: 154279

Переглянути зміст

Автор
Туркот М.С., ще 3
Видавництво
Норма права
Рік видання
2022
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

У виданні з огляду на структуру Кримінального кодексу України узагальнено практику Європейського суду з прав людини, а також міжнародні нормативно-правові акти, якими керувався суд при ухваленні судових рішень (пакти, конвенції, резолюції, директиви, трибунали та ін.). Видання... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
2 250 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ВівторокВідправка до 16.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У виданні з огляду на структуру Кримінального кодексу України узагальнено практику Європейського суду з прав людини, а також міжнародні нормативно-правові акти, якими керувався суд при ухваленні судових рішень (пакти, конвенції, резолюції, директиви, трибунали та ін.). Видання розраховано на суддів, співробітників органів прокуратури, Державного бюро розслідувань, Служби безпеки України, Національного антикорупційного бюро України, Бюро економічної безпеки, Національної поліції та інших органів правопорядку, адвокатів, викладачів і наукових працівників, аспірантів, студентів і курсантів вищих юридичних навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться проблемами кримінального права та процесу. У виданні збережено правопис викладених документів.

Це видання містить QR коди з посиланням на рішення Європейського суду з прав людини та міжнародні нормативно-правові акти.

Передмова
Сучасні виклики і потреби демократичного суспільства обумовили розвиток нашої країни, як правової держави, однією з обов’язковихумов якої є імплементація європейських стандартів у національне законодавство України, зокрема кримінально-правового напряму.
 
У 2006 році прийнято Закон України «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини», яким врегульовано відносини, що виникають у зв’язку з обов’язком держави виконати рішення Європейського суду з прав людини у справах проти України, та визначено застосування судами при розгляді справ Конвенції з прав людини і основоположних свобод 1950 року та практики вказаного суду Ради Європи, як джерела права. У цьому контексті актуальним є питання удосконалення української системи кримінального права, як одного з фундаментальних галузей права, оскільки його завданням є правове забезпечення охорони прав і свобод людини і громадянина, власності, громадського порядку та громадської безпеки, довкілля, конституційного ладу від злочинних посягань, забезпечення миру і безпеки людства, а також запобігання кримінальним правопорушенням.
 
У даному виданні, з огляду на структуру Кримінального кодексу України, узагальнено практику Європейського суду з прав людини, а також нормативно-правові документи, якими суд керувався при ухваленні судових рішень (пакти, конвенції, резолюції, директиви, трибунали тощо).
 
Видання містить QR-коди з посиланням на конкретнірішення Європейського суду з прав людини, які є ефективними інструментами захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина в Україні, та використані ним нормативно-правові документи. У ньому також збережено правопис викладених документів.
 
Сподіваюся, що видання стане незамінним у повсякденній професійній діяльності суддів, працівників органів прокуратури, Державного бюро розслідувань, Служби безпеки України, Національної поліції, Бюро економічної безпеки та інших органів правопорядку, адвокатів, викладачів і наукових співробітників, аспірантів, здобувачів, студентів і курсантів вищих юридичних навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться проблемами кримінального права та процесуального судочинства.
 
 
З повагою
 
доктор юридичних наук,професор
 
Антон Столітній
Характеристики
Автор
Туркот М.С., Столітній А.В., Шмаленя С.В., Снігар М.І.
Видавництво
Норма права
Рік видання
2022
Кількість сторінок
1104
ISBN
978-617-7850-40-2
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
1.5 кг
Формат
170х240 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог