Black Friday
Ексклюзив
Хіт продажів
Знижка

Адвокат у кримінальному процесі. Практичні поради. Видання друге

(0)
Артикул: 4511-1

Переглянути зміст

Автор
Кудрявцев Олександр
Видавництво
Норма права
Рік видання
2022
Палітурка
м'яка, тверда

Всі характеристики

Обкладинка

Анотація

Ця книга є узагальненням адвокатського досвіду автора. В ній розглянута участь адвоката в сучасному кримінальному процесі, починаючи з першого побачення з клієнтом і закінчуючи переглядом вироку за нововиявленими або виключними обставинами.  У книзі автор наводить власні рекомендації,... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
780 грн.663 грн.
-15%Вигода 117 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ЗавтраВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Ця книга є узагальненням адвокатського досвіду автора. В ній розглянута участь адвоката в сучасному кримінальному процесі, починаючи з першого побачення з клієнтом і закінчуючи переглядом вироку за нововиявленими або виключними обставинами. 

У книзі автор наводить власні рекомендації, вироблені протягом понад десяти років активної практичної діяльності, та висловлює свій власний погляд на кримінальний процес в Україні.

Також книга містить корисні зразки процесуальних документів, створені автором особисто, які стануть у пригоді читачам в їх поточній діяльності.

Друге видання доповнено розділами про кримінальні проступки та процедуру in absentia. Також автором оновлена судова практика.

Книга розрахована на адвокатів, юрисконсультів, працівників правоохоронних органів, студентів, науковців, а також всіх тих, хто цікавиться проблемами вітчизняного кримінального процесу.

Передмова

Від суми та від тюрми не зарікайся. Ця давня приказка досі не втратила своєї актуальності.

Кримінальна справа – це не жарт. Затримання, взяття під варту, допити, очні ставки, впізнання, слідчий експеримент та інші «принади» кримінального переслідування для звичайної, не підготовленої людини виллються у найсильніший стрес.

Затриманому, а в подальшому підозрюваному та обвинуваченому, потрібна людина, яка зможе роз’яснити йому права, пояснити, що відбувається, спрогнозувати, що буде далі, заспокоїти та підготувати до наступних подій.

Захист у кримінальній справі дозволено здійснювати виключно адвокату - фахівцю, що отримав допуск (свідоцтво, ліцензію) до захисту у кримінальних справах.

Книга, яку ви тримаєте в руках, написана якраз для таких фахівців. Для людей, хто назавжди зв’язав своє життя із захистом у кримінальних справах, а також для тих, хто тільки починає свій шлях у професії кримінального адвоката.

У цій книзі зібраний весь мій десятирічний досвід адвоката-практика, всі мої знання, вміння та навички. Ця книга не про теорію кримінального процесу. Ця книга – інструкція для ефективного захисту особи в сучасних кримінальних провадженнях.

У ній містяться дієві алгоритми, які я особисто використовую у своїй поточній діяльності.

Я залюбки ділюсь із вами своїми напрацюваннями, бо вірю, що саме адвокати є тією рушійною силою, яка здатна змінити сучасний кримінальний процес на краще. Використовуйте їх на практиці, вдосконалюйте, ставайте кращими.

Хочу подякувати людям, без яких ця книга навряд чи була б написана. Саме ці професіонали з великої літери надихнули мене на написання цієї книги. Це Ярослав Павлович Зейкан, Олег Миколайович Несінов, Микола Михайлович Ясинок.

Посилання на їхні праці ви знайдете і в моїй книзі. Тож я запрошую вас у небезпечний, але цікавий світ вітчизняного кримінального процесу.

Характеристики
Автор
Кудрявцев Олександр
Видавництво
Норма права
Тип видання
Практичний посібник
Рік видання
2022
Кількість сторінок
382
ISBN
978-617-7850-43-3
Палітурка
м'яка, тверда
Мова
українська
Вага
0.5 кг
Формат
145х215 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог