Міжнародне співробітництво у сфері правосуддя. Підручник

(0)
Артикул: 153623
Міжнародне співробітництво у сфері правосуддя. Підручник

Переглянути зміст

Автор
Тертишник В.М.
Видавництво
Алерта
Рік видання
2021
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

Пропонований підручник являє собою унікальну працю – інтегративний курс навчальної дисципліни «Міжнародне співробітництво у сфері правосуддя» для професійної підготовки магістрів з правознавства. Підручник підготовлений з урахуванням сучасного стану законодавства та прецедентної практики... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
400 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ВівторокВідправка до 16.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Пропонований підручник являє собою унікальну працю – інтегративний курс навчальної дисципліни «Міжнародне співробітництво у сфері правосуддя» для професійної підготовки магістрів з правознавства.

Підручник підготовлений з урахуванням сучасного стану законодавства та прецедентної практики Європейського суду з прав людини. 

У підручнику відповідно до програми курсу подано аналіз сучасного законодавства та практики його застосування, розглянуто актуальні проблеми кримінально-процесуальної науки.

Значної уваги надано розгляду питань забезпечення верховенства права та інших принципів кримінального процесу при екстрадиції та застосуванні інших форм міжнародного співробітництва у кримінальних провадженнях, проблем доказового права, провадження слідчих та негласних слідчих (розшукових) дій в порядку взаємодопомоги у кримінальних провадженнях, проблем накладення арешту на банківські вклади і майно, забезпечення відшкодування завданої злочином шкоди потерпілим. Внесені пропозиції щодо удосконалення законодавства та практики його застосування.

Підручник розрахований на студентів, магістрантів, слухачів і курсантів вищих юридичних навчальних закладів, що навчаються за спеціальністю «Право», «Міжнародне право» та «Правоохоронна діяльність». Він буде слушним помічником тим, хто прагне до поглибленого вивчення кримінального процесу та міжнародного права, аспірантам, докторантам, а також практичним працівникам правоохоронних та правозахисних органів, слідчим, детективам, суддям, адвокатам, прокурорам, іншим працівникам, які мають справу із застосуванням норм кримінально-процесуального та міжнародного права.

Передмова

Перехід до розбудови правової держави, демократизація і лібералізація суспільства, встановлення цивілізованих стосунків між Україною і іншими державами, що відбувається протягом останнього десятиліття, істотно видозмінив економічну, соціальну і правову системи суспільства, сприяє більш повній інтеграції України у світовий економічний, фінансовий і правовий простір, визначають необхідність розвитку міжнародного співробітництва слідчих і судових органів України і закордонних країн з метою забезпечення захисту прав, свобод і законних інтересів людини, безпеки суспільства й держави.

Разом з тим, мають місце певні прояви міжнародної злочинності, ріст економічної злочинності, особливо в банківській сфері, насамперед, фінансових шахрайств і кримінального відмивання коштів, нажитих злочинним шляхом, і інтернаціоналізація цього напрямку злочинної діяльності.

Транснаціональний характер деяких злочинів та способів приховання викрадених коштів за рубежем вимагає активної взаємодії з правоохоронними органами закордонних країн, яка вже знає такі форми як екстрадиція, передача предметів, виконання окремих процесуальних дій, здійснення кримінального переслідування по клопотанню іноземної держави і передачі засуджених. Потребує розвитку правовий інституті арешт і конфіскація отриманих злочинним шляхом коштів і майна.

Недостатня вивченість, з погляду потреб правосуддя, основних механізмів і особливостей переміщення за межі країни з використанням банківських технологій коштів, отриманих злочинним шляхом; відсутність ясних, узгоджених з законодавством закордонних держав, методик подолання банківської (комерційної) таємниці тягне численні помилки в діяльності органів попереднього слідства, неприйняття судами правових рішень про конфіскацію й відшкодування збитку за рахунок звернення стягнення на грошові кошти, що виявляються за кордоном.

Підставою для надання й одержання правової допомоги по кримінальних справах є численні міжнародні конвенції, а також двосторонні угоди і договори про надання правової допомоги по різних питаннях цивільного, сімейного, карного й карно-процесуального права і т.д. Однак, невірним було би твердження, що наявність договірної основи міжнародної боротьби зі злочинністю цілком забезпечують потреби слідчо-судової практики. Розгляду проблем практичного застосування правових механізмів взаємодії держав в сфері правосуддя присвячена дана робота.

Характеристики
Автор
Тертишник В.М.
Видавництво
Алерта
Рік видання
2021
Кількість сторінок
276
ISBN
978-617-566-645-6
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог