Приватні та публічні інтереси в умовах пандемії Covid-19: колізії та правові шляхи вирішення

(0)
Артикул: 153815
Приватні та публічні інтереси в умовах пандемії Covid-19: колізії та правові шляхи вирішення

Переглянути зміст

Автор
Харитонов Є.О., ще 2
Видавництво
Видавничий дім "Гельветика"
Рік видання
2021
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

У монографії досліджуються актуальні проблеми, пов’язані з колізією публічних та приватних інтересів в умовах пандемії COVID-19. Колективом авторів проаналізовано причини колізії приватних та публічних інтересів в умовах пандемії та шляхи їх подолання.  У монографії розглядаються... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
550 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ЗавтраВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У монографії досліджуються актуальні проблеми, пов’язані з колізією публічних та приватних інтересів в умовах пандемії COVID-19. Колективом авторів проаналізовано причини колізії приватних та публічних інтересів в умовах пандемії та шляхи їх подолання. 

У монографії розглядаються як загальні напрями забезпечення балансу публічних та приватних інтересів під час пандемії COVID-19, так і способи забезпечення балансу приватних та публічних інтересів в окремих сферах суспільного життя. 

Монографія переслідує мету розробити цілісну концепцію вирішення численних правових проблем, що виникли у зв’язку з кризою, зумовленою пандемією.

Монографія розрахована як на наукових та науково-педагогічних працівників, так і на практикуючих правознавців, а також стане на користь кожному, хто стикнувся з колізією приватних та публічних інтересів в умовах пандемії COVID-19.

Передмова

Попри оптимістичні очікування влади та нігілізм ковід-дисидентів подолати COVID-19 швидко і остаточно не вдалося.

За визначенням журналу The Economist, 2020-й став роком надзвичайної невизначеності, і зараз найбільший «приз» на кону — можливість приборкати коронавірусну пандемію, але водночас з цим пов’язані економічні, соціальні та медичні ризики, поміж яких: гонка за масове виробництво і поширення вакцин від коронавірусу, щоби позбавити світ від COVID-19; нерівномірне відновлення світових економік; розвиток нових технологічних практик і звичок, які стали трендом, внаслідок того, що зараз багато компаній перейшли від живих зустрічей до формату відеоконференцій, а онлайн-шопінг, дистанційна робота та навчання стали чимось звичним; перетворення світу на менш доступний для подорожей та культурного обміну; перенесення на наступний рік через пандемію COVID-19 багатьох політичних, спортивних та бізнесзаходів, включаючи Олімпійські ігри та Всесвітню виставку, яка мала відбутися в Дубаї.

Разом із тим, пандемія спонукає світ звернути увагу на інші серйозні ризики, серед яких ядерний тероризм й антибіотикорезистентність, котрі роками недооцінювалися, як і загроза пандемії, про яку дослідники і аналітики неодноразово попереджали. Зараз для них відкрилося вікно можливостей, для того щоби достукатися до політиків, підсумовують в The Economist.

Як зазначалося у попередній монографії серії «Право і подолання кризи, пов’язаної з пандемією COVID-19» , ситуація, що склалася, робить нагальною проблему врегулювання колізії публічного та приватного інтересів, що виникають в особливих умовах, зокрема, при епідеміях, а тим більше при пандеміях.

При цьому досягнення головної мети, якою тут є максимальний захист прав та інтересів приватної особи з одночасним запобіганням зловживанню цими правами, потребує також вирішення загальної проблеми вибору між приватноправовим (гуманітарним) і публічно-правовим (державно-регулятивним) підходами, котра в умовах пандемії набуває звучання визначення світоглядного імперативу: «Чи можна задля збереження здоров’я людей нехтувати їхніми правами?»

У контексті проблематики цієї книги вона має бути доповнена не менш важливими питаннями: «Якими засобами та якими шляхами можуть бути подолані колізії приватних та публічних інтересів в умовах пандемії?»

Є. Харитонов

Характеристики
Автор
Харитонов Є.О., Харитонова О.І., Некіт К.Г.
Видавництво
Видавничий дім "Гельветика"
Рік видання
2021
Кількість сторінок
316
ISBN
978-966-992-251-9
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог