Адвокатська діяльність як об’єкт податково-правового регулювання

(0)
Артикул: 153914
Адвокатська діяльність як об’єкт податково-правового регулювання

Смотреть содержание

Автор
Оніщик Ю.В., ещё 1
Издательство
ОЛДІ+
Год издания
2021
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Монографію присвячено теоретико-прикладним засадам податково-правового регулювання адвокатської діяльності та формуванню обґрунтованих пропозицій з удосконалення законодавства у цій сфері. Монографія може бути цікавою для адвокатів, податкових органів, суддів, науковців, здобувачів вищої... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Монографію присвячено теоретико-прикладним засадам податково-правового регулювання адвокатської діяльності та формуванню обґрунтованих пропозицій з удосконалення законодавства у цій сфері.

Монографія може бути цікавою для адвокатів, податкових органів, суддів, науковців, здобувачів вищої освіти, а також для всіх, хто цікавиться питаннями правового регулювання оподаткування доходів від здійснення адвокатської діяльності.

Предисловие

Податки є формою обмеження права приватної власності. У зв’язку з цим у межах податково-правового регулювання виникає неминуче об’єктивне протиріччя між публічними і приватними інтересами. Фізичні та юридичні особи прагнуть оптимізувати в межах прав, наданих податковим законодавством, свій обов’язок зі сплати податків. У свою чергу фіскальні інтереси держави полягають у збільшенні податкових надходжень. За таких обставин виникає необхідність створення зручних, зрозумілих, справедливих і прозорих умов оподаткування, які сприятимуть збалансуванню публічного інтересу держави і приватного інтересу платників податків.

Одним із актуальних питань, яке потребує вирішення, є узгодження ефективного і оптимального правового регулювання відносин, пов’язаних із оподаткування доходів від здійснення адвокатської діяльності. Сьогодні податкове законодавство України не дає цілісного уявлення щодо особливостей податково-правового регулювання адвокатської діяльності. Податково-правові норми, які визначають порядок оподаткування доходів від здійснення адвокатської діяльності, не враховують специфіку провадження такої діяльності. Це зумовлено як недостатньою теоретичною розробкою проблем податково-правового регулювання адвокатської діяльності, так і недосконалістю податкового законодавства. Саме тому удосконалення правового регулювання оподаткування доходів від здійснення адвокатської діяльності вимагає зваженого поєднання публічних і приватних інтересів.

Відсутність наукових розробок цієї проблематики, недостатнє законодавче врегулювання цього питання та невизначеність сутності і специфіки правового регулювання оподаткування доходів від здійснення адвокатської діяльності зумовлюють нагальну потребу у дослідженні адвокатської діяльності як об’єкта податково-правового регулювання

Характеристики
Автор
Оніщик Ю.В., Садовська І.О.
Издательство
ОЛДІ+
Год издания
2021
Количество страниц
206
ISBN
978-966-289-496-7
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
500
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог