Бібліографія з медичного права: національний контекст

(0)
Артикул: 14946
Бібліографія з медичного права: національний контекст
Автор
Сенюта І.Я.
Издательство
Видавництво ЛОБФ "Медицина і право"
Год издания
2014
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Покажчик містить бібліографічні описи публікацій українських фахівців, до сфери інтересів яких належать медичне право, біоетика, фармацевтичне право. Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів юридичних і медичних навчальних закладів, представників правозастосувальних органів держави,... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Покажчик містить бібліографічні описи публікацій українських фахівців, до сфери інтересів яких належать медичне право, біоетика, фармацевтичне право.

Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів юридичних і медичних навчальних закладів, представників правозастосувальних органів держави, юристів, працівників системи охорони здоров’я, а також для фізичних осіб, яких цікавить проблематика медичного права, біоетики та фармацевтичного права.

Предисловие

Сучасне медичне право України активно твориться, перебуває в полоні фахівців, які спектрально досліджують різні сегменти цієї царини, формуючи її доктрину, заповнюючи літературні прогалини.

У Ваших руках видання, на сторінках якого комплексно ви­світлено національний доробок у галузі медичного права. Упоряд­ники намагались згуртувати експертів, аби проілюструвати спектр глибинних досліджень питань медичного права, біоетики, фарма­цевтичного права на теренах України. Розуміючи важливість такої систематизації, упорядники ретельно збирали інформацію, аби ця «джерельна мапа» стала в нагоді як науковцю, так і практику, як викладачу, так і студенту, як організатору охорони здоров’я, так і лікарю, і пацієнту.

Звичайно, без претензій на вичерпність, зроблено спробу різ- ноаспектно й максимально повно уніфікувати джерельні ресурси вітчизняних авторів, забезпечити презентацію експертів, розшири­ти горизонти наукових пошуків і натхненно черпати нові ідеї. Це лише перший систематизаційний крок, за яким будемо намагатись робити джерельну вибірку і надалі, охоплюючи все більші терито­ріальні простори, залучаючи все більше авторів.

Метою книги «Бібліографія з медичного права: національний контекст» є сприяння у пошуку необхідних видань для дослідниць­кої роботи, підготовки до лекцій чи семінарських (практичних) за­нять, а також до судових процесів. Запалившись ідеєю підготовки такого видання, важко було й збагнути, що стільки створено вправ­ним пером майстрів медичного права. Важливо, аби за допомогою цієї книги розширився спектр співпраці, відбулось знайомство з широкою вітчизняною експертною аудиторією, каталізувався обмін досвідом.

Побудована книга в алфавітному порядку: за першою літерою у прізвищі або в назві видання. А також розміщено перелік журналів із веб-посиланнями, аби спростити пошук їх електронних версій.

Упорядники щиро запрошують усіх до плідної співпраці, роз­ширення літературного каталогу та просування спільної справи, спрямованої на розвиток й утвердження медичного права як галузі права, науки і навчальної дисципліни.

Характеристики
Автор
Сенюта І.Я.
Издательство
Видавництво ЛОБФ "Медицина і право"
Тип издания
Справочник
Год издания
2014
Количество страниц
188
ISBN
978-966-2019-23-0
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог