Право охорони здоров'я ЄС. Навчально-методичний посібник

(0)
Артикул: 153584
Право охорони здоров'я ЄС. Навчально-методичний посібник

Смотреть содержание

Автор
Аракелян М.Р.
Издательство
Фенікс
Год издания
2020
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У навчально-методичному посібнику викладено стислий зміст охорони здоров’я у праві ЄС, еволюції права охорони здоров’я ЄС та медичного права ЄС, інституціоналізації права охорони здоров’я ЄС та медичного права ЄС, права на медичну допомогу у праві охорони здоров’я ЄС, захисту прав пацієнтів у... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
140 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У навчально-методичному посібнику викладено стислий зміст охорони здоров’я у праві ЄС, еволюції права охорони здоров’я ЄС та медичного права ЄС, інституціоналізації права охорони здоров’я ЄС та медичного права ЄС, права на медичну допомогу у праві охорони здоров’я ЄС, захисту прав пацієнтів у праві охорони здоров’я ЄС, трансплантації органів у праві охорони здоров’я ЄС, клінічних досліджень у праві охорони здоров’я ЄС, доступу та обіг лікарських засобів у праві охорони здоров’я ЄС та ін.

Навчально-методичний посібник призначений для студентів Національного університету «Одеська юридична академія», які вивчають дисципліну «Право охорони здоров’я ЄС».

Предисловие

Пандемія СОVID-19 вплинула на усі сфери життєдіяльності людини, а також стала одним із пріоритетів у діяльності установ системи ООН. Пандемія спричинила необхідність прийняти державами низки обмежень прав людини задля боротьби та отримання СОVID-19. Обмеження прав людини, дерогація держав від міжнародних зобов’язань з прав людини викликали тривогу у міжнародних урядових та неурядових організацій, правозахисників.

У зв’язку з глобальним поширенням пандемії коронавірусу СОVID-19 набуває необхідності правового регулювання боротьби з даною загрозою міжнародним співтовариством і ЄС зокрема. Саме шляхом співробітництва та створенням правового регулювання можлива реалізація права на здоров'я як колективного, так і індивідуального. Курс є також актуальним у світлі імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Вивчення курсу «Європейське право охорони здоров’я» має за мету засвоєння студентами наступних тем: охорона здоров’я у праві ЄС, еволюція права охорони здоров’я ЄС та медичного права ЄС, ін-ституціоналізація права охорони здоров’я ЄС та медичного права ЄС, право на медичну допомогу у праві охорони здоров’я ЄС, захист прав пацієнтів у праві охорони здоров’я ЄС, трансплантація органів у праві охорони здоров’я ЄС, клінічні дослідження у праві охорони здоров’я ЄС, доступ та обіг лікарських засобів у праві охорони здоров’я ЄС, законодавче забезпечення профілактики та лікування інфекційних хвороб у ЄС, репродуктивні права людини у праві охорони здоров’я ЄС, етичні питання та біоетика у праві охорони здоров’я ЄС, захист прав медичних працівників у праві охорони здоров’я ЄС.

Тому колектив кафедри міжнародного та європейського права підготував даний навчально-методичний посібник, який містить стислий зміст окремих тем права охорони здоров’я ЄС, методичні матеріали до лекційного курсу та семінарських завдань з права охорони здоров’я ЄС з підготовки здобувачів вищої освіти ступеня магістр.

Характеристики
Автор
Аракелян М.Р.
Издательство
Фенікс
Год издания
2020
Количество страниц
120
ISBN
978-966-928-570-6
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог