• Главная
 • Адвокатура
 • Кримінальний процесуальний кодекс України: постатейна систематизація окремих правових позицій Верховного Суду
Рекомендуем
Скидка

Кримінальний процесуальний кодекс України: постатейна систематизація окремих правових позицій Верховного Суду

(0)
Артикул: 15182

Смотреть содержание

Автор
Гловюк І.В., ещё 2
Издательство
Фенікс
Год издания
2019
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У практичному посібнику здійснено систематизацію витягів з постанов та ухвал Верховного Суду та Верховного Суду України станом на 1 лютого 2019 року.  Посібник є першим друкованим виданням, у якому за статтями Кримінального процесуального кодексу України систематизовано правові... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У практичному посібнику здійснено систематизацію витягів з постанов та ухвал Верховного Суду та Верховного Суду України станом на 1 лютого 2019 року. 

Посібник є першим друкованим виданням, у якому за статтями Кримінального процесуального кодексу України систематизовано правові позиції Верховного Суду та Верховного Суду України.

Посібник буде корисним для суддів, адвокатів, співробітників правоохоронних органів, здобувачів вищої освіти та усіх, хто цікавиться проблемами кримінального провадження

Предисловие

Ідея підготовки цього практичного посібника виникла тому, що Закон України "Про судоустрій і статус суддів" поклав на Верховний Суд як найвищий суд у системі судоустрою України повноваження забезпечувати сталість та єдність судової практики у порядку та спосіб, визначені процесуальним законом.

Кримінальний процесуальний кодекс передбачає, що суд, який розглядає кримінальне провадження в касаційному порядку у складі колегії суддів, передає таке кримінальне провадження на розгляд палати, до якої входить така колегія, якщо ця колегія вважає за необхідне відступити від висновку щодо застосування норми права у подібних правовідносинах, викладеного в раніше ухваленому рішенні Верховного Суду у складі колегії суддів з цієї палати або у складі такої палати.

- Суд, який розглядає кримінальне провадження в касаційному порядку у складі колегії суддів або палати, передає таке кримінальне провадження на розгляд об'єднаної палати, якщо ця колегія або палата вважає за необхідне відступити від висновку щодо застосування норми права у подібних правовідносинах, викладеного в раніше ухваленому рішенні Верховного Суду у складі колегії суддів з іншої палати або у складі іншої палати чи іншої об'єднаної палати.

- Суд, який розглядає кримінальне провадження в касаційному порядку у складі колегії суддів, палати або об'єднаної палати, передає таке кримінальне провадження на розгляд Великої Палати Верховного Суду, якщо така колегія (палата, об'єднана палата) вважає за необхідне відступити від висновку щодо застосування норми права у подібних правовідносинах, викладеного в раніше ухваленому рішенні Верховного Суду у складі колегії суддів (палати, об'єднаної палати) іншого касаційного суду.

- Суд, який розглядає кримінальне провадження в касаційному порядку у складі колегії суддів, палати або об'єднаної палати, передає таке кримінальне провадження на розгляд Великої Палати Верховного Суду, якщо така колегія суддів (палата, об'єднана палата) вважає за необхідне відступити від висновку щодо застосування норми права у подібних правовідносинах, викладеного в раніше ухваленому рішенні Великої Палати.

- Суд, який розглядає кримінальне провадження в касаційному порядку у складі колегії або палати, має право передати таке кримінальне провадження на розгляд Великої Палати Верховного Суду, якщо дійде висновку, що справа містить виключну правову проблему і така передача необхідна для забезпечення розвитку права та формування єдиної правозастосовчої практики. Тим самим закріплено послідовний процесуальний механізм єдності судової практики у кримінальному провадженні.

Ці механізми вже активно застосовуються у кримінальних провадженнях.

У цьому посібнику містяться витяги з деяких постанов та ухвал Великої Палати Верховного Суду, Касаційного кримінального суду, які стосуються проблемних питань кримінального провадження і були винесені стосовно оскаржуваних істотних порушень кримінального процесуального законодавства. Витяги розміщені за статтями Кримінального процесуального кодексу, до яких вони мають відношення. Якщо з питання статті є висновок Великої Палати Верховного Суду, то вона розміщується першою.

Судова практика Верховного Суду України та Касаційного кримінального суду розміщена у хронологічному порядку.

Характеристики
Автор
Гловюк І.В., Пономаренко Д.В., Пашковський М.І.
Издательство
Фенікс
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2019
Количество страниц
960
ISBN
978-966-928-353-5
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
2 кг
Формат
170х240 мм
Тираж
500
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог