Психічне насильство: кримінологічні та кримінально-правові засади протидії

(0)
Артикул: 153226
Психічне насильство: кримінологічні та кримінально-правові засади протидії

Смотреть содержание

Автор
Собко Г.М.
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2020
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Монографія присвячена дослідженню актуальної проблеми кримінології та кримінального права України, яка має міждисциплінарний характер аналізу складних у науково-теоретичному та практичному аспектах проблем протидії психічному насильству в Україні. Увага зосереджується на широкому колі... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Монографія присвячена дослідженню актуальної проблеми кримінології та кримінального права України, яка має міждисциплінарний характер аналізу складних у науково-теоретичному та практичному аспектах проблем протидії психічному насильству в Україні.

Увага зосереджується на широкому колі проблемних питань від теоретико-методологічних засад пізнання феномену «психічне насильство» до сучасної парадигми кримінально-правової охорони особи від зазначеного нефізичного впливу. Розкрито світоглядні філософсько-правові концепції та соціокультурні й юридико-психологічні аспекти усвідомлення змісту феномену психічного насильства. Досліджено складові кримінально-правової характеристики та види психічного насильства в системі кримінального права України. Проаналізовано кримінологічні аспекти характеристики та на основі узагальнення зарубіжного досвіду, обґрунтовано ключові напрями та заходи запобігання психічному насильству в Україні.

Монографія розрахована на широке коло фахівців у сфері протидії психічному насильству, науковців, викладачів та студентів за напрямами кримінології та кримінального права.

Предисловие

Запропоноване монографічне дослідження має важливе значення для науковців, що вивчають кримінальне право, кримінологію та інші галузі права. Ця праця буде корисною для студентів, магістрів та студентів-випускників юридичних вузів. Зазначений контингент, у тому числі представники правозастосовчих органів мають можливість поглибити знання з проблем теорії, методологій правотворчої і правозастосовчої практики у сфері кримінального права, кримінології, кримінально-виконавчого та інших правових галузевих дисциплін. Джерелом цих знань можуть стати праці провідних вчених, власні наукові експрес-розвідки тих, хто прагне з’ясувати певнізагальнотеоретичні і прикладні проблеми вітчизняного, зарубіжного та міжнародного права в контексті відповідних тенденцій стрімкого зростання сучасної злочинності й гармонізації кримінального законодавства України кримінологічних та інших пошуків з міжнародно–правовими стандартами в зазначеній сфері діяльності. Головними завданнями цієї праці ми бачимо виділення найбільш масштабних теоретичних і прикладних проблем кримінального права, кримінології та інших сфер правових знань. Запропоновані шляхи розв’язання цих проблем мають показати методологічну послідовність і праксеологічну продуктивність вітчизняної науки кримінального права та кримінології права. Їх узгодженість з фундаментальними принципами міжнародного права та здатність продовжити формування методологічно вивірених підходів як визначення, так і до розв’язання наявних проблем. Не претендуючи на вичерпний розгляд наявних у кримінальному праві, кримінології та інших галузях права проблем, запропоновані підходи і засади їх визначення та розв’язання свідчать про надзвичайну важливість їх для фахівців у сферах, що нами зазначені.

Так, психічне насильство як універсальна категорія, яка має наскрізне кримінально–правове значення, потребує окремого наукового дослідження. Разом з тим, поняття та зміст психічного насильства залишається недостатньо вивченим у юридичній науці. Ця проблема потребує застосування системного підходу до вивчення психічного насильства в межах Загальної та Особливої частин кримінального права. Необхідною та важливою є розробка ефективних заходів протидії застосуванню психічного насильства до особи в сучасній Україні.

На сьогоднішній день в Україні існує велика кількість робіт присвячена розкриттю поняття насильства, проте серед фахівців у галузі кримінального права та кримінології не існує уніфікованого підходу до розуміння сутності психічного насильства та заходів протидії різним його видам.

Орієнтація багатьох галузей українського права на норми міжнародного (їх імплементація) права стимулює вивчення кримінального законодавства зарубіжних країн, в тому числі в сфері злочинів, пов’язаних із застосуванням психічного насильства, та з’ясуванням його сутності, видів і форм.

Характеристики
Автор
Собко Г.М.
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2020
Количество страниц
484
ISBN
978-966-992-045-4
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог