Рекомендації для вивчення порядку розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України

(0)
Артикул: 15361
Рекомендації для вивчення порядку розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України

Смотреть содержание

Автор
Ярчак. В.В., ещё 3
Издательство
Національна академія прокуратури України
Год издания
2018
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У рекомендаціях висвітлено організаційно-правові аспекти розгляду звернень в органах прокуратури. Зосереджено увагу на порядку та строках вирішення звернень і запитів, у тому числі звернень з питань досудового розслідування, а також на організації особистого прийому громадян. З метою... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У рекомендаціях висвітлено організаційно-правові аспекти розгляду звернень в органах прокуратури.

Зосереджено увагу на порядку та строках вирішення звернень і запитів, у тому числі звернень з питань досудового розслідування, а також на організації особистого прийому громадян.

З метою недопущення порушень під час розгляду звернень узагальнено найбільш типові порушення, які відображені у матеріалах за результатами здійснених перевірок та надання практичної допомоги.

Видання розраховане на слухачів Національної академії прокуратури України, які проходять спеціальну підготовку на посаду прокурора та підвищують кваліфікацію, працівників органів прокуратури й інших органів правопорядку.

Предисловие

Розгляд звернень і запитів громадян та їх особистий прийом є невід’ємною частиною функціональної діяльності прокуратури. Роботі зі зверненнями приділяється постійна увага прокурорами всіх рівнів.

Порядок розгляду звернень врегульовано Конституцією України, законами України «Про звернення громадян», «Про статус народного депутата України», «Про комітети Верховної Ради України», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», іншими нормативно-правовими актами, процесуальним законодавством.

Правові та організаційні засади розгляду звернень в органах прокуратури регламентовано Інструкцією про порядок розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України, що затверджена наказом Генеральної прокуратури України від 20 грудня 2017 року № 357, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16 січня 2018 року за № 65/31517 (далі - Інструкція).

З метою забезпечення належного та своєчасного розгляду і вирішення звернень науковими працівниками Національної академії прокуратури України та Генеральної прокуратури України розроблено Рекомендації, застосування яких стане корисним для усіх прокурорських і слідчих працівників.

У них містяться організаційно-правові аспекти розгляду звернень в органах прокуратури, окремо зосереджено увагу на порядку та строках вирішення звернень і запитів, у тому числі з питань досудового розслідування, на організації особистого прийому громадян. З метою недопущення порушень під час розгляду звернень узагальнено найбільш типові порушення, які відображено у матеріалах за результатами здійснених перевірок та надання практичної допомоги.

Запропоновані Рекомендації знайдуть якнайширше застосування у практичній діяльності органів прокуратури.

Характеристики
Автор
Ярчак. В.В., Осадца О.М., Безкровний Є.А., Яценко Н.О.
Издательство
Національна академія прокуратури України
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2018
Количество страниц
40
ISBN
978-617-7500-61-1
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.1 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
85
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог