Складові успіху у кримінальному процесі. Книга друга

(0)
Артикул: 152850
Складові успіху у кримінальному процесі. Книга друга

Смотреть содержание

Автор
Несінов О.М.
Издательство
Видавництво "Права людини"
Год издания
2019
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Увага! Вже вийшло оновлене видання доповнене та об'єднане з двох книг - видання доступне за посиланням . Це видання — логічне продовження теми, що частково викладена в першій книзі «Складові успіху у кримінальному процесі» , але водночас і самостійна робота. Книга написана... Читать далее

Інші видання

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Увага! Вже вийшло оновлене видання доповнене та об'єднане з двох книг - видання доступне за посиланням.

Це видання — логічне продовження теми, що частково викладена в першій книзі «Складові успіху у кримінальному процесі», але водночас і самостійна робота.

Книга написана адвокатом — практиком, який має великий досвід, щоденно протягом десятків років веде процесуальні «війни» і досяг численних переміг. У ній порушено важливі для адвокатів питання кримінального процесу, такі як: оцінка доказів, заявлення відводів та заперечень, роз'яснення судових рішень, дії захисника в період підготовчого судового засідання, плюси і мінуси ініціювання повернення обвинувального акту прокурору, цивільний позов в кримінальному провадженні, доведення відсутності належних повноважень слідчого, прокурора. Зроблено аналіз кримінального процесу в контексті вимог Конституції та деяких рішень Конституційного Суду України. Запропоновано дії та наведено процесуальні документи, застосовані автором у кримінальних провадженнях (заяви, заперечення, клопотання, відводи).

Окремий розділ присвячено питанням прогалин та недоліків у кримінально-процесуальному законодавстві, слідчо-судовій практиці, які мало або взагалі не досліджені. Вони можуть і повинні використовуватись учасниками кримінального процесу для досягнення бажаного результату. Запропоновано, як саме це робити.

Ще в двох розділах книги наведено приклади успішної практики автора в питанні звільнення підзахисних, обвинувачених у тяжких та особливо тяжких злочинах, із місць перебування у неволі (6 прикладів), іншої успішної практики автора (9 прикладів). Наведено судові рішення та ключові процесуальні документи адвоката, на підставі яких вони ухвалені. Доводи зазначених документів можуть застосовуватися адвокатами як шаблони під час підготовки до процесів.

У додатках також наведено корисні для адвокатів документи: позовну заяву про відшкодування шкоди, завданої громадянину незаконними діями органу дізнання, досудового слідства, прокуратури та суду; дисциплінарну скаргу на прокурорів; скаргу на суддю до Вищої Ради правосуддя.

Безцінною допомогою під час підготовки до участі в кримінальному процесі є також рішення ВС/ККС за 2018-2019 роки.

Книга буде корисна всім, хто пов'язаний з кримінальним процесом або планує брати у ньому участь.

Предисловие

Дякую за те, що зацікавилися моєю роботою, і сподіваюсь, що ваші очікування будуть виправдані.

Оскільки в першій книзі «Складові успіху у кримінальному проце­сі» було викладено лише частину того, чим планував поділитися автор, а також завдяки тому, що вона мала значний успіх і попит, вийшла у світ друга книга. Проте кожну з них можна використовувати незалежно одна від одної.

Зміст книги повністю відповідає її назві. Вона про історії успіху в кри­мінальному процесі та елементи, складові цього успіху. Це готова для за­стосування інструкція з процесуальними документами, що вже призве­ли до бажаних позитивних судових рішень, з порадами та коментарями автора.

Оскільки в судових рішеннях, що публікуються, позиція сторони за­хисту зазначається скорочено, важливим є можливість ознайомитися з обґрунтуванням процесуального документа захисту (скарги, клопотан­ня, апеляції).

Саме такі процесуальні документи наведено в книзі - вони є гото­вими шаблонами для використання адвокатами під час підготовки до су­дового процесу.

Цілий розділ книги присвячений успішній практиці автора щодо звільнення підзахисних із місць перебування в неволі, обвинувачених у тяжких та особливо тяжких злочинах. А що може бути для адвоката ба­жаніше, ніж свобода клієнта?

В інших розділах книги наведено поради автора, у тому числі що­до використання спірних та недосконалих положень КПК, успішна су­дова практика як у кримінальному, так і в адміністративному процесі тощо.

Корисними в адвокатській діяльності можуть бути й додатки, що містять зразки скарг на суддю, прокурорів, цивільний позов про відшкодування шкоди, завданої незаконними діями правоохоронців, практика Верховного Суду за 2018-2019 роки.

Сучасний кримінальний процес відбувається в умовах дії закону "Про відновлення довіри до суду", майже за відсутності виправдальних вироків, постійних та тривалих змін та реформувань, деяких пілотних рішень ЄСПЛ, що встановлюють наявність у судовій системі України систем­них проблем та порушень.

А тому, щоб досягти успіху в процесі, захисник повинен мати ваго­мі та очевидні переваги над стороною обвинувачення, діяти та мислити неї мндартно, ставити під сумнів існуючу слідчо-судову практику, осяга­ти логіку та якість змісту статей КПК. Такі підходи й пропонуються в да­ній книзі.

Бажаю приємних вражень і виправданих сподівань!

З повагою, адвокат Несінов О.М.

Характеристики
Автор
Несінов О.М.
Издательство
Видавництво "Права людини"
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2019
Количество страниц
624
ISBN
978-917-7391-60-8
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
400
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог