Спеціальне кримінальне провадження в Україні: науково-практичний посібник. Видання друге

(0)
Артикул: 153259
Спеціальне кримінальне провадження в Україні: науково-практичний посібник. Видання друге

Смотреть содержание

Автор
Столітній А.В.
Издательство
Норма права
Год издания
2020
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

В оновленому науково-практичному посібнику з позицій забезпечення верховенства права, змагальності сторін, права на захист та інших засад кримінального провадження, міжнародних стандартів і практики Європейського суду з прав людини розглянуто підстави для початку і особливості здійснення... Читать далее

Інші видання

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
520 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

В оновленому науково-практичному посібнику з позицій забезпечення верховенства права, змагальності сторін, права на захист та інших засад кримінального провадження, міжнародних стандартів і практики Європейського суду з прав людини розглянуто підстави для початку і особливості здійснення спеціального досудового розслідування, порядок спеціального судового провадження та питання виконання судових рішень, постановлених за відсутності обвинуваченого.

Видання розраховане на співробітників органів прокуратури, Державного бюро розслідувань, Служби безпеки України, Національної поліції та інших органів правопорядку, суддів адвокатів, викладачів і наукових працівників, аспірантів, здобувачів, студентів і курсантів вищих юридичних навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться проблемами кримінального судочинства.

Предисловие

З метою забезпечення невідворотності покарання за злочини проти основ національної безпеки, проти миру, безпеки людства та міжнародного порядку, за окремі злочини проти життя особи, власності, громадської безпеки, а також у сфері підприємницької, службової та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг, з 31 жовтня 2014 року в Україні запроваджено спеціальне кримінальне провадження. Правовою основою для цього став Закон України від 7 жовтня 2014 року «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо невідворотності покарання за окремі злочини проти основ національної безпеки, громадської безпеки та корупційні злочини». Таке нововведення створило можливості для притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які вчинили зазначені злочини, але з метою ухилення від неї переховуються від органів досудового розслідування та суду за межами України, на території держав, які видають лише засуджених, тобто лише осіб, стосовно яких набрав законної сили обвинувальний вирок суду.

Інститут спеціального досудового розслідування запроваджено з метою підвищення ефективності кримінальної юстиції, забезпечення розумності строків кримінального провадження, реалізації принципу невідворотності кримінальної відповідальності і покарання злочинця, дієвої охорони прав потерпілого, належного захисту державних і публічних інтересів.

Погоджуючись з думкою значної кількості науковців та практиків щодо неоднозначності інституту спеціального досудового розслідування, зазначимо існування такого явища в юри- дичній науці та практиці сьогодення, а отже необхідності його правозастосування.

У посібнику з позицій забезпечення верховенства права, змагальності сторін, права на захист та інших засад кримінального провадження, міжнародних стандартів і практики Європейського суду з прав людини розглянуто підстави для початку і особливості здійснення спеціального досудового розслідування, порядок спеціального судового провадження та питання виконання судових рішень, постановлених за відсутності обвинуваченого.

Сподіваємося, що видання стане «настільною книгою» у щоденній діяльності співробітників органів прокуратури, Державного бюро розслідувань, Служби безпеки України, Національної поліції та інших органів правопорядку, суддів адвокатів, викладачів і наукових працівників, аспірантів, здобувачів, студентів і курсантів вищих юридичних навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться проблемами кримінального судочинства.

З повагою
доктор юридичних наук, професор
А.В. Столітній

Характеристики
Автор
Столітній А.В.
Издательство
Норма права
Год издания
2020
Количество страниц
320
ISBN
978-617-7850-09-9
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х215 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог