Спеціальне кримінальне провадження в Україні: науково-практичний посібник. Видання друге

(0)
Артикул: 153259
Спеціальне кримінальне провадження в Україні: науково-практичний посібник. Видання друге

Переглянути зміст

Автор
Столітній А.В.
Видавництво
Норма права
Рік видання
2020
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

В оновленому науково-практичному посібнику з позицій забезпечення верховенства права, змагальності сторін, права на захист та інших засад кримінального провадження, міжнародних стандартів і практики Європейського суду з прав людини розглянуто підстави для початку і особливості здійснення... Читати далі

Інші видання

  Швидка відправка
  Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
  Безпечна оплата
  Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
  Надійне пакування
  Екологічне до природи та бережливе до книжок
  Є в наявності
  420 грн.
  Характеристики
  Анотація
  Передмова
  Відгуки (0)
  СьогодніВідправка до 19.00
   • Самовивізбезкоштовно
   • Нова Поштавід 35 грн.
   • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
  • Онлайн-оплата
  • єПідтримка
  • Готівка при отриманні
  • Термінал / готівка при самовивозі
  • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
  Анотація

  В оновленому науково-практичному посібнику з позицій забезпечення верховенства права, змагальності сторін, права на захист та інших засад кримінального провадження, міжнародних стандартів і практики Європейського суду з прав людини розглянуто підстави для початку і особливості здійснення спеціального досудового розслідування, порядок спеціального судового провадження та питання виконання судових рішень, постановлених за відсутності обвинуваченого.

  Видання розраховане на співробітників органів прокуратури, Державного бюро розслідувань, Служби безпеки України, Національної поліції та інших органів правопорядку, суддів адвокатів, викладачів і наукових працівників, аспірантів, здобувачів, студентів і курсантів вищих юридичних навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться проблемами кримінального судочинства.

  Передмова

  З метою забезпечення невідворотності покарання за злочини проти основ національної безпеки, проти миру, безпеки людства та міжнародного порядку, за окремі злочини проти життя особи, власності, громадської безпеки, а також у сфері підприємницької, службової та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг, з 31 жовтня 2014 року в Україні запроваджено спеціальне кримінальне провадження. Правовою основою для цього став Закон України від 7 жовтня 2014 року «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо невідворотності покарання за окремі злочини проти основ національної безпеки, громадської безпеки та корупційні злочини». Таке нововведення створило можливості для притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які вчинили зазначені злочини, але з метою ухилення від неї переховуються від органів досудового розслідування та суду за межами України, на території держав, які видають лише засуджених, тобто лише осіб, стосовно яких набрав законної сили обвинувальний вирок суду.

  Інститут спеціального досудового розслідування запроваджено з метою підвищення ефективності кримінальної юстиції, забезпечення розумності строків кримінального провадження, реалізації принципу невідворотності кримінальної відповідальності і покарання злочинця, дієвої охорони прав потерпілого, належного захисту державних і публічних інтересів.

  Погоджуючись з думкою значної кількості науковців та практиків щодо неоднозначності інституту спеціального досудового розслідування, зазначимо існування такого явища в юри- дичній науці та практиці сьогодення, а отже необхідності його правозастосування.

  У посібнику з позицій забезпечення верховенства права, змагальності сторін, права на захист та інших засад кримінального провадження, міжнародних стандартів і практики Європейського суду з прав людини розглянуто підстави для початку і особливості здійснення спеціального досудового розслідування, порядок спеціального судового провадження та питання виконання судових рішень, постановлених за відсутності обвинуваченого.

  Сподіваємося, що видання стане «настільною книгою» у щоденній діяльності співробітників органів прокуратури, Державного бюро розслідувань, Служби безпеки України, Національної поліції та інших органів правопорядку, суддів адвокатів, викладачів і наукових працівників, аспірантів, здобувачів, студентів і курсантів вищих юридичних навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться проблемами кримінального судочинства.

  З повагою
  доктор юридичних наук, професор
  А.В. Столітній

  Характеристики
  Автор
  Столітній А.В.
  Видавництво
  Норма права
  Рік видання
  2020
  Кількість сторінок
  320
  ISBN
  978-617-7850-09-9
  Палітурка
  м'яка
  Мова
  українська
  Вага
  0.3 кг
  Формат
  145х215 мм
  Наклад
  300
  Відгуки
  Залиште відгук про цей товар першим!
  Завантажуйте наш мобільний додаток
  Каталог