Новинка!
Ексклюзив
Хіт продажів

Дух та пристрасті адвоката

5.0 (6)
Артикул: 5525

Переглянути зміст

Автор
Якименко О.О.
Видавництво
ТОВ "ТВОРИ"
Рік видання
2023
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

Дух - це моральна особистість адвоката, яка утверджена в законі та етичних правилах, виплекана та загартована прикладом багатьох поколінь адвокатів. Дух говорить про те, яким має бути адвокат, та слугує взірцем, щоб не розгубитися у професійних спокусах та не втратити своє суспільне... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Попереднє замовлення
590 грн.
Орієнтовна дата поставки: 26.09.2023
Характеристики
Анотація
Відгуки (4)
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Дух - це моральна особистість адвоката, яка утверджена в законі та етичних правилах, виплекана та загартована прикладом багатьох поколінь адвокатів. Дух говорить про те, яким має бути адвокат, та слугує взірцем, щоб не розгубитися у професійних спокусах та не втратити своє суспільне служіння. 

Пристрасті ж вказують на те, яким є в дійсності адвокат, його теперішній стан моральності, настільки він віддалений або наближений до свого взірця, настільки в ньому присутній внутрішній невпинний поступ до свого духу. Відсутність такого поступу - випадковість або «зла гра долі», коли назвався адвокатом, а стан душі далекий від цього. 

Водночас моральність адвоката не існує сама по собі, ії стан проявляється у відносинах з довірителем (клієнтом, підзахисним, підозрюваним, обвинуваченим, засудженим), кому адвокат покликаний надавати правову допомогу. 

Про це книга, яка допоможе уникнути багатьох моральних вивертів, як тим, хто пов’язав своє життя з адвокатством (або бажає ним стати), так і тим, хто звертається до адвоката за правовою допомогою.

Характеристики
Автор
Якименко О.О.
Видавництво
ТОВ "ТВОРИ"
Тип видання
Практичний посібник
Ілюстрації
чорно-білі
Рік видання
2023
Кількість сторінок
264
ISBN
978-617-552-382-7
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
500
Відгуки
Дух та пристрасті адвоката
5.0 (6)
Дух та пристрасті адвоката

Видавництво: ТОВ "ТВОРИ"

Кількість сторінок: 264

Палітурка: тверда

Цінний досвід адвоката зібраний в одній книзі
25 серпня 2023 12:23

Коментар:

З захопленням читаю книгу, ще навіть не дочитав, але хочу залишити відгук уже зараз. Особливо ціную в книзі життєві історії про різні справи, взаємодію з клієнтами та колегами "по цеху", які просочені моральними висновками або, навпаки, лише наштовхують на те, про що варто замислитись адвокатам.

Олександр
Книга, прочитавши яку, задумається кожен адвокат..
22 серпня 2023 14:12

Коментар:

Книга, яка надасть адвокатам початківцям вірно йти на шляху адвокатської діяльності, а адвокатам з досвідом нагадає дійсні цінності професії "адвокат".

Юлія
В успіху адвоката є два крила
21 серпня 2023 10:45

Коментар:

Вічне Максима Рильського : «У щастя людського два рівних є крила:
Троянди й виноград, красиве і корисне» - ніби знайшло свій відголос в цій книзі : «В успіху адвоката є два крила: надати професійно та добросовісно правову допомогу і, при цьому, не нашкодити довірителю».
Виявляється адвокат не тільки може бути моральною особистістю, це його рятує в усіх вивертах професійного життя – «Коли адвокат діє за етичними правилами, вони його захищають. Коли ж адвокат діє поза цих правил, у нього захисту немає, він стає відкритим та вразливим. Адвокат стає беззахисним, а це найжалюгідніше, що може статися з ним».

Анатолій
Практичний довідник для адвоката
21 серпня 2023 10:42

Коментар:

Чесна книга про адвоката, але написана з глибоким розумінням сутності цієї професії, а тому є настільним практичним довідником як для адвоката, так і для усіх, хто хоче знати усю правду про нього.

Ірина
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог