Рекомендовано
Ексклюзив

Захист права власності. Правові позиції Верховного Суду: коментарі науковців

(0)
Артикул: 153134

Переглянути зміст

Автор
Спасибо-Фатєєва І.В.
Видавництво
ЕКУС
Рік видання
2020
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

У цьому виданні на прикладах із судової практики розкриваються проблемні аспекти вирішення спорів щодо захисту права власності. коментується широкий спектр способів захисту права власності – віндикаційний, негаторний, кондикційний, реституційний позови, відшкодування збитків і багато... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
790 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
ПонеділокВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У цьому виданні на прикладах із судової практики розкриваються проблемні аспекти вирішення спорів щодо захисту права власності. коментується широкий спектр способів захисту права власності – віндикаційний, негаторний, кондикційний, реституційний позови, відшкодування збитків і багато інших. 

Коментуються постанови верховного суду за період 2019 – лютий 2020 р. з наданням інформації про відповідні кейси. Завдяки ним та їх коментарям, наданим суддями та науковцями, читач може зробити власні висновки щодо аргументації та застосовуваних підходів, які склалися в судовій практиці при вирішенні справ спорів щодо захисту права власності. 

Для суддів, адвокатів, студентів, викладачів та всіх, хто шукає відповіді на питання щодо розв’язання цієї категорії спорів.

Передмова

Передмова

Проблематика захисту права власності розгалужена, а судова практика - надто об’ємна, щоб видалося можливим охопити весь спектр захисту права власності. Таке завдання нами й не ставилось. У цьому виданні проаналізовано більшою мірою постанови Верховного Суду за 2019 - лютий 2020 р. і виявилося стільки важливих аспектів, що деякі категорії справ було вирішено згодом прокоментувати окремо.

Вивчення судової практики розгляду судами справ щодо захисту права власності супроводжувалося аналізом позицій Верховного Суду з їх аргументацією, тлумаченням, логікою та принципами. Цьому сприяло те, що серед авторів - судді Верховного Суду, які стисло і по суті прокоментували чимало показових судових справ. Серед авторів - також науковці та адвокати, які мають досвід у розв’язанні судових спорів. Три автори цього коментаря - члени Науково-консультаційної ради Верховного Суду, що також покладає на нас обов’язок посильно допомагати Верховному Суду в його діяльності. Тому, коментуючи судову практику, ми прагнули у міру своїх можливостей зробити свій вклад у її вдосконалення.

Науковий аналіз судової практики спорів щодо захисту права власності засвідчив підтримку нами переважної більшості підходів та позицій Верховного Суду і цілковиту згоду з висловленими Судом обґрунтуваннями. Водночас ми наводимо і додаткові аргументи або контраргументи, які варті того, щоб суд їх врахував та/або надав пояснення.

Цей коментар - не перша спроба довести плідність «союзу» суддівського, наукового та адвокатського досвіду задля вдосконалення практики вирішення судових спорів, чого ми, власне, й прагнемо.

Професор
І. В. Спасибо-Фатєєва

Характеристики
Автор
Спасибо-Фатєєва І.В.
Видавництво
ЕКУС
Рік видання
2020
Кількість сторінок
496
ISBN
978-617-7326-47-1
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог